مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
دکتر فرشته عبدالمطلبی / جراحی بینی / بهترین جراح بینی فانتزی در کرج کیست؟

بهترین جراح بینی فانتزی در کرج کیست؟

 

چرا به دنبال بهترین جراح بینی فانتزی می باشید؟

قطعا در میان اقوام و دوستان تان هستند کسانی که جراحی بینی انجام داده اند. وقتی زیبایی بینی آن ها را زیر ذره بین قضاوت خود قرار می دهید، خواهید دید که برخی از آن ها خواستار نمایش عمل بینی شان هستند و در مقابل برخی از اینکه دیگران متوجه جراحی شان شوند بسیار مقاومت نشان می دهند. شما دلیل این مسئله را چه می دانید؟

جراحی بینی به عنوان سردمدار جراحی های زیبایی در ایران متقاضیان فروانی دارد. چه آن ها که به صورت درمای آن را انجام می دهند و چه آن ها که برای زیبایی اقدام به جراحی می کنند. پرداختن به جراحی بینی از لحاظ درمانی موضوع مورد نظر این مقاله نیست. آنچه ما در این مقاله در پی تشریح آن هستیم جراحی زیبایی بینی آن هم از نوع فانتزی است.

به راستی چه عاملی عمل زیبایی بینی فانتزی را از دیگر عمل های زیبایی بینی متمایز می کند؟

آیا فرق این نوع جراحی را می دانید؟ آیا در این مورد نیز بهترین جراح وجود دارد؟

در ادامه با توجه به توضیحات دکتر فرشته عبدالمطلبی (جراح بینی در کرج) به بررسی پیرامون جراحی زیبایی بینی فانتزی و تشخیص بهترین جراح بینی فانتزی می پردازیم:

انواع بینی

بینی شامل انواع استخوانی، گوشتی و یا ترکیبی می گردد. بینی استخوانی عموما دارای غضروف قوی و پوست نازک است به حدی که استخوان بینی از زیر پوست قابل رویت است. عموما این نوع بینی دارای قوز می باشد.

در مقابل بینی گوشتی دارای پوستی ضخیم و غضروف ضعیف است. در اکثر موارد پوست بینی در این نوع، چرب بوده و نک بینی هم پهن می باشد. بینی ترکیبی نیز دارای ویژگی های هر دو نوع بینی فوق الذکر می باشد. عمل بینی به سبک فانتزی برای هر دو نوع بینی قابل انجام است.

جراحی بینی فانتزی

در این جراحی میزان مطلوبیت نتیجه جراحی به عوامل زیادی بستگی دارد.. این حقیقت وجود دارد که این  نوع از جراحی زیبایی بینی در تمامی افراد امکان پذیر نیست بنابراین پزشک با بررسی نوع بینی مشاوره های لازم ر ادر جهت نتیجه جراحی به متقاضی خواهد داد.

نمونه جراحی بینی فانتزی دکتر فرشته عبدالمطلبی
نمونه جراحی بینی فانتزی دکتر فرشته عبدالمطلبی

تفاوت جراحی بینی فانتزی و جراحی بینی طبیعی

آنچه این دو نوع جراحی را از یکدیگر متمایز می کند نحوه جراحی بینی است، به این صورت که در این جراحی، بینی به طور قابل توجهی کوچکتر از جراحی بینی طبیعی خواهد بود. قوس بیشتر و همچنین نوک سربلای این نوع از جراحی بینی آن را از دیگر جراحی های بینی متمایز می کند.

در این جراحی لازمه ایجاد قوس روی بینی، تراشیدن مقدار بیشتری از تیغه بینی را به همراه دارد.

از جمله تفاوت های دیگر این جراحی با جراحی بینی طبیعی را می توان میزان زاویه بینی با لب دانست. در این جراحی این زاویه از 90 درجه بیشتر خواهد بود. به عبارتی دیگر اساسا تفاوت بینی فانتزی و بینی طبیعی در زاویه لب با بینی است. در بینی طبیعی زوایه لب می بایست بین 95 تا 120 درجه باشد، اگر فردی خواهان جراحی بینی فانتزی باشد جراح سعی می کند زاویه لب تا بینی فرد را به 120 درجه نزدیک کند.

شاید مهمترین تفاوت در ین دو نوع جراحی طبیعی بودن فرم بینی در جراحی بینی طبیعی است.

نمونه جراحی بینی طبیعی مردانه
نمونه جراحی بینی طبیعی مردانه

دلایل انجام جراحی بینی فانتزی

افرادی که نوک بینی آنها گوشتی است یا حالت افتادگی دارد و با سایر اجزاء صورت هماهنگی ندارد می توانند از مزایای این جراحی زیبایی بهره مند گردند. دلیل این مشکلات می تواند مسائل ژنتیکی و ارثی یا حوادث بیرونی باشد.

  • وجود قوس بینی
  • وجود انحراف بینی
  • درمان پولیپ بینی
  • ترمیم جراحی بینی
  • رفع مشکلات تنفسی

متقاضیان جراحی بینی چه کسانی هستند؟

متقاضیان جراحی بینی یا به دنبال مسائل زیبایی هستند، یا درمان و یا هر دو. در صورت توجه به مسائل زیبایی، فرد عموما احساس می کند که بینی وی از زیبایی و تناسب چندانی برخوردار نبوده و درپی تغییر سایز و فرم بینی خود است. درمقابل، درصورتی که مسائل درمانی همچون رفع پولیپ بینی، هدف فرد از جراحی بینی باشد، احتمالا علاقه ای به تغییر چندانی در سایز و فرم بینی وجود نخواهد داشت. همچنین برخی افراد ممکن است متقاضی هر دو مورد فوق الذکر باشند.

شرایط متقاضی پیش از جراحی بینی

لازم است فرد دوران بلوغ خود را طی کرده باشد تا فرم و سایز کلی بینی وی مشخص شده باشد. بینی یکی از اجزای بدن است که در گذر عمر رشد کرده و تغییر شکل می دهد به همین دلیل نیز لازم است متقاضی جراحی رینوپلاستی حداقل تا سن 18 سالگی صبرکند.

سلامتی جسم یکی دیگر از پیش نیازهای انجام جراحی زیبایی بینی می باشد. به منظور آگاهی و اطمینان از سلامتی فرد، لازم است جراح متخصص، سوابق پزشکی شما را بررسی و آزمایشات لازم را برای شما تجویز نماید.

نکاتی که باید قبل از جراحی بینی فانتزی به آن توجه داشته باشید

  • اولین و مهمتربین نکته در انتخاب هر گونه جراحی زیبایی بینی توجه به مشاوره های جراح است. باید توجه داشته باشید که اگر جراح شما به دلایل مختلف انجام این جراحی را به شما توصیه نکند قطعا شما را کاندید مناسب برای این جراحی ندیده است، لذا سلامت بینی خود را فدای زیبایی صرف نکنید.
  • در زمان انتخاب برای نوع و میزان کوچکی بینی این نکته را در نظر بگیرید که این انتخاب لطمه ای به فرایند تنفسی شما وارد نکند.
  • بهترین کاندیدای جراحی بینی فانتزی افرادی با بینی استخوانی هستند. در واقع این جراحی برای کسانی که بینی گوشتی دارند توصیه نمی شود. چراکه این افراد با داشتن پوست بینی ضخیم و همچنین تیغه بینی ظریف تر نمی توانند انتظار واقع بینانه ای از این جراحی داشته باشند.
  • اگر جز افرادی هستید که صورتی پهن و چشمان درشتی دارید این نوع جراحی بینی برای شما توصیه نمی شود.
  • نکته اخر متوجه آقایان خواهد بود. به شما توصیه می شود از جراحی بینی فانتزی خودداری کنید، چرا که این نوع جراحی برای شما مناسب نخواهد بود.

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در کرج

آنچه یک پزشک را در زمره بهترین جراحان پلاستیک قرار می دهد در ابتدا تخصص و میزان مهارت است. لذا در انتخاب بهترین جراح بینی دقت داشته باشید. قطعا بهترین جراح در ابتدا شما را از خطرات و احتمالات اگاه خواهد کرد و در نهایت بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد خواهد داد. بنابراین صرف تایید پزشک و ترغیب شما به جراحی نمی توان انتظار مطلوبی از جراحی بینی داشت.

عمل زیبایی بینی فانتزی
عمل زیبایی بینی فانتزی

مراقبت های بعد از عمل بینی فانتزی

مصرف به موقع داروهای تجویز شده از سوی پزشک یکی از مولفه های تاثیرگذار در تسریع بهبودی است.

عدم مصرف مشروبات الکلی و دخانیات در تسریع بهبودی تاثیرگذار است.

لازم است تا بهبودی کامل از انجام ورزش های سنگین یا جابه جایی اجسام سنگین خودداری کنید.

اتخاذ رژیم غذایی مناسب همچون مصرف غذاهای نرم و آبکی و همچنین مصرف انواع میوه ها و سبزیجات حاوی ویتامین سی به تسریع روند بهبودی کمک خواهد کرد.

توصیه می گردد پس از عمل زیبایی بینی در هنگام خواب به طور طاق باز دراز بکشید تا به بینی فشار کمتری وارد آید.

تا حد امکان از خندیدن، عطسه و سرفه یا هر عمل دیگری که به بینی فشار آورد، خودداری نمایید.

هزینه جراحی بینی

جراحی بینی به عنوان یکی از جراحی های زیبایی پرطرفدار در کشور ما شناخته می شود، از این رو  قاضای زیاد می تواند نوسانات هزینه ها را نیز همراه داتشه باشد. اما به طور کل هزینه جراحی بینی اگر به جهت درمانی انجام شود مشمول استفاده از بیمه های درمانی است و اگر به جهت زیبایی صورت گیرد به صورت آزاد خواهد بود .

علاوه بر این ها متقاضیان جراحی بینی می بایست قبل از در نظر گرفتن هزینه های این جراحی به دنبال یافتن بهترین جراح پلاستیک و یا بهترین جراح بینی باشند و بحث هزینه را در مرحله بعد مورد توجه قرار دهند.

دکتر فرشته عبدالمطلبی ، می تواند به سوالات شما عزیزان در خصوص جراحی بینی پاسخ دهد و شما را راهنمایی نمایید.

راه های برقراری ارتباط با ایشان:
شماره تماس: 32219600 – 026 
آدرس اینستاگرام دکتر فرشته عبدالمطلبی

کلام پایانی

در انتهای این مقاله باید بگوییم که آنچه باید از یک جراحی زیبایی انتظارداشت در وهله اول حفظ سلامتی و در مرحله بعد ایجاد زیبایی حقیقی است.

با وجود اینکه امروزه معیارهای زیبایی بسیار تغییر کرده است باید سعی داشته باشید که در گرداب تبلیغات نیفتید تا بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید و با آسودگی خاطر بهترین جراح بینی فانتزی را انتخاب نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4]
برچسب ها:

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 1 =

Call Now Buttonتماس با پزشک