مدت زمان مطالعه ۱۵ دقیقه
دکتر فرشته عبدالمطلبی / جراحی بینی / بهترین جراح بینی در کرج + عکس نمونه کار

بهترین جراح بینی در کرج + عکس نمونه کار

یافتن بهترین جراح بینی در کرج کار دشواری نیست. به نظر شما برای انتخاب بهترین جراح بینی در کرج به چه عواملی باید توجه داشته باشیم؟

همواره یکی از دغدغه های اصلی افرادی که تصمیم دارند جراحی بینی داشته باشند این است که از بهترین جراح بینی در این زمینه کمک بگیرند. در این مقاله به توضیح ویژگی های بهترین جراح بینی در کرج پرداخته ایم و یکی از جراحان باتجربه و توانمند را به شما عزیزان معرفی کرده ایم. با ما همراه باشید…

نحوه عمل بینی با توجه به تکنیکی که جراح در نظر دارد متفاوت است البته نوع جراحی و هدف آن نیز مهم است. نحوه عمل بینی  دکتر فرشته عبدالمطلبی  در فیلم زیر نمایش داده می شود. با مشاهده این فیلم اطلاعات کافی از مراحل عمل بینی را به دست آورید.

05:51
truncate dir-rtl

فیلم مستند جراحی بینی در اتاق عمل

این سوال نشان گر آگاهی زیاد افراد در کشور ماست. زیرا که به این آگاهی رسیده اند که برای روند درمان و جراحی باید از بهترین و متخصصین این حوزه یاری بگیرند تا نتیجه درمان بالاترین میزان موفقیت را برایشان داشته باشند.

به همین بهانه در این نوشتار تصمیم داریم که بسیاری از معیار ها و ویژگی هایی که در هنگام گزینش پزشک جراح بینی باید لحاظ کنید در اختیارتان قرار دهیم.

آگاهی از این ملاک ها و معیارها این امکان را برایمان فراهم می آورد که بر طبق آنها بهترین جراح بینی را تشخیص داده و روند جراحی بینی خودمان را به وی بسپاریم.

مطمئنا زمانی که صحبت از عمل جراحی زیبایی می شود، نا خودآگاه ذهن بیمار به سمت انتخاب بهترین جراح می رود. دلیل این امر کاملا واضح است!!! هرچه تبحر و دقت جراح در طی عمل زیبایی بینی بیشتر باشد، مطمئنا نتایج حاصل از جراحی بهتر و رضایت بخش خواهند بود.

متاسفانه اشتباهات پزشکی در دهه ی اخیر عامل بسیار مهمی در تهدید جان بیماران و یا کسب نتایج ناراحت کننده بوده است. این امر باعث شده است که افراد دقت بیشتری در انتخاب جراح خود داشته باشند.

تجربه عمل بینی فانتزی
تجربه عمل بینی فانتزی

ویژگی های بهترین جراح بینی در کرج

در زیر به چند مورد از ویژگی هایی که باید در هر پزشک جراح بینی وجود داشته باشد اشاره ای خواهیم داشت.

 • تخصص، دانش، آگاهی عمیق

واقعیت این است که یک پزشک جراح بینی در زمینه خدماتی که ارائه می کند باید دانش و تحصیلات تخصصی داشته باشد.

در واقع هر چقدر که میزان دانش و آگاهی پزشک جراح بینی زیاد باشد این امکان را برایش فراهم می سازد که نگاهی دقیق به شرایط بالینی افراد و مراجعه کندگانش داشته باشد. این نگاه دقیق که محصول آگاهی است موجب می شود بهترین تصمیمات و روش های درمانی و جراحی را برای مراجعه کننده اش در نظر بگیرد.

بررسی های پزشکی باید کاملا علمی و از روی اگاهی باشد. در این شرایط است که می توانیم به موفقیت نتیجه درمان امیدوار باشیم.

 • تجربه و مهارت

به میزانی که جراح بینی تجربه های زیادی در زمینه جراحی بینی داشته باشد، ما با افزایش راهبردهای درمانی و جراحی درست و اگاهانه از سوی پزشک جراح بینی مواجه خواهیم بود.

به تعبیر دیگر هر چقدر پزشک تجربه بیشتری داشته باشد سبب می شود که مهارت بیشتری را در روند جراحی از خود بروز دهد. همین امر موجب می شود نتیجه جراحی کمترین مشکلی را برای فرد ایجاد نکند.

مثلا در مواردی مشاهده کرده ایم در جریان جراحی مشکلاتی ناگهانی پیش آمده است. در آن شرایط پزشک جراح بینی با تکیه بر مهارت و توانمندی که در طی سالیان فعالیت های حرفه ای خود کسب کرده است، توانسته بهترین تصمیم را برای رفع مشکل بیمار انجام دهد. همین امر موفقیت نتیجه جراحی را پدید آورده است.

 • اخلاق مداری و رعایت اصول حرفه ای

دیگر ویژگی ای که باید بهترین جراحی بینی داشته باشد این است که از آغاز تا پایان روند درمان همواره دلسوزانه و همدلانه در کنار مراجعه کننده اش قرار بگیرد. این همدلی باعث می شود در هر موردی کاملا صادقانه وی را مشاوره دهد و از تمامی مشکلاتی که بر سر راه مراجعه کننده است وی را آگاه سازد.

همراهی صادقانه با مراجعه کننده سبب می شود که وی بدون دغدغه و نگرانی به پزشک جراح خود اعتماد کند و روند درمان را به وی بسپارد.

جراحی زیبایی بینی در کرج

با نگاهی به اطراف خود می توانید شیوع جراحی های زیبایی مخصوصا جراحی بینی را شاهد باشید. افراد زیادی در هر سنی بنا به دلایل متفاوت تصمیم به عمل زیبایی بینی می گیرند.

همانطور که در مقاله ی جراحی بینی در کرج نیز بیان شده است، دلایل مختلفی برای جراحی بینی وجود دارد. علاوه بر این، انواع مختلفی از عمل بینی وجود دارد. به طور مثال:

 • جراحی بینی استخوانی در کرج
 • جراحی بینی گوشتی در کرج
 • جراحی بینی عروسکی یا فانتزی

از جمله انواع شایع و نام آشنای جراحی رینوپلاستی می باشند.

نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر فرشته عبدالمطلبی
نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر فرشته عبدالمطلبی

برخی از افراد نیز بنا به دلایل درمانی و پزشکی به جراحی بینی روی می آورند. به طور مثال فردی را در نظر بگیرید که به دلیل شکستگی بینی خود دچار مشکلات تنفسی زیادی شده است.

گزینه ی درمانی مناسب در این افراد عمل بینی می باشد. زیرا تنها در صورت رفع شکستگی و اصلاح و درمان عوارض موجود، مشکلات تنفسی فرد نیز برطرف خواهند شد.

از جمله روش های درمانی موثر در برطرف ساختن مشکلات تنفسی و داخلی بافت بینی می باشند.

نمونه کار عمل بینی عروسکی دکتر فرشته عبدالمطلبی
نمونه کار عمل بینی عروسکی دکتر فرشته عبدالمطلبی

کم کردن ریسک های جراحی بینی

 • انتخاب جراح بینی متخصص خوب و متبحر در ارجحیت باشد.
 • انجام توصیه هایی که از طرف جراح بینی قبل و بعد از جراحی دریافت می شود. انجام درست، به موقع و صحیح این توصیه های می تواند روند بهوبد را تسریع بخشیده و نتیجه جراحی زودتر مشاهده شود.
 • بیمار و جراح بینی باید ارتباط خود را در تمام طول درمان بینی، قبل و بعد از جراحی بینی حفظ کنند.

روش های جراحی بینی

عمل جراحی بینی از طریق مختلفی قابل انجام است. بنا به نوع جراحی بینی روش ها مختلفی برای این عمل انتخاب خواهد شد.

جراحی بینی به روش بسته و جراحی بینی به روش باز، دو روش شایع در عمل های زیبایی بینی می باشند. جراح بینی با انجام معاینات دقیق و بررسی وضعیت بیمار بهترین روش را برای عمل بینی انتخاب می نماید.

(انجام جراحی بینی به روش باز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و علت آن بیشتر بودن فضای دسترسی جراح هنگام عمل بینی می باشد.)

نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر فرشته عبدالمطلبی
نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر فرشته عبدالمطلبی

دکتر جراح بینی خوب در کرج

انتخاب بهترین جراح بینی در کرج به شما این فرصت را می دهد تا با اطمینان خاطر بیشتری جراحی بینی خود را انجام دهید و از نتایج قابل قبول و رضایت بخش آن نهایت لذت را ببرید. برای اینکه بخواهید جراحی بینی انجام دهید باید در ابتدا در انتخاب جراح خود تحقیقات لازم را انجام دهید .در این انتخاب چه معیارهایی را باید مد نظر داشته باشید تا بتوانید جراحی موفقیت آمیزی داشته باشید.جراح بینی مهم ترین تاثیر گذار در نتیجه جراحی بینی شما می باشد.البته عواملی مانند نوع بینی و پوست بینی شما و میزان سلامتی شما در نتیجه عمل رینوپلاستی تاثیر گذار است اما رضایت مستقیم شما از جراحی قاعدتا به جراحی بینی برمی گردد و ما همیشه در صورت نتیجه خوب و یا بد جراح خود را متذکر می شویم. جراح بینی باید بتواند بینی شما را با هر گونه مشکل و ایرادی که دارد جراحی کند و تا اندازه زیادی به فرمی که شما از جراحی بینی مد نظرتان بوده است شباهت داشته باشد.

در انتخاب جراح بینی خود به سابقه ی پزشک و رضایت بیماران توجه نمایید تا بتوانید با ذهنی آزاد بهترین انتخاب را داشته باشید.

در ویدئوی زیر صحبت های بیمار بعد از عمل جراحی بینی توسط دکتر فرشته عبدالمطلبی را مشاهده می نمایید:

00:17
truncate dir-rtl

صحبت های بیمار از تجربه ی خود از عمل جراحی بینی

مشاوره نزد جراح بینی

پیش از اینکه اقدام به جراحی کنید باید نزد جراح بینی مورد نظر خود رفته و تمامی انتظارات خود را از جراحی برای وی مطرح کنید.در این جلسه پزشک از شما می خواهد  که در باره  چهره ایده آل تان و فرمی که دوست دارید بینی شما به آن حالت تبدیل شود توضیح دهید. شما می توانید در این رابطه تصویری را به پزشک خود نشان بدهید اما در واقع نباید این انتظار را داشته باشید که بینی شما به آن حال تبدیل شود زیرا زیبایی بینی آن فرد تنها به صورت خود همان شخص می آید و جراح بینی می تواند  در این رابطه شما را راهنمایی کند و با توجه به ویژگی های بینی شما مدلی در نظر گرفته شود.جراح بینی می تواند معیارهایی زیبایی بینی را برای شما شرح دهد  و آن معیارها را بر روی صورت شما و زیبایی بینی شما در جراحی بینی اجرایی کند.

آیا دیدن نمونه کارهایی از جراح بینی می تواند به انتخاب شما کمک کند ؟

 درست است که در هر فرد جراحی بینی بسته به ویژگی بینی فرد متفاوت می باشد  و می تواند نتیجه گوناگونی را داشته باشد و جراحان بینی این پیشنهاد را می دهند که  نتیجه جراحی خود را با دیگران مقایسه نکنید اما زمانی که شما جراحی های گذشته پزشک خود را مشاهده می کنید می توان یک دید کلی از جراحی بینی وی داشته باشید.مثلا می توان فهمید که چهره فرد بعد از جراحی ، زیبایی بیشتری پیدا کرده است و بینی با صورت وی هم خوانی لازم را دارد و یا همچنین سبک جراحی دکتر مورد نظر خود را متوجه خواهید شد.دکتر فرشته عبدالمطلبی جراح بینی کرج معمولا نتیجه جراحی را به صورت طبیعی رقم می زنند و یا اینکه  در صورت درخواست بیمار تغییراتی مانند قوس بینی و تغییرات در نوک بینی را به اندازه ایی  که به مجاری تنفسی بیمار لطمه ایی وارد نکند را ایجاد می کند.

معیارهای مهم انتخاب یک مرکز درمانی برای جراحی بینی

دومین بخش مهمی که در این مقاله قرار است به آن بپردازیم این است که ویژگی های بهترین مرکز درمانی که باید برای انجام انواع اقدامات زیبایی بالاخص جراحی بینی به آن رجوع کنید را مطرح سازیم.

درواقع علاوه بر اینکه پزشک جراح بینی تاثیر زیادی در روند و نتیجه جراحی بینی دارد، کلینیک یا بیمارستانی که وی در آنجا به ارائه خدمات جراحی بینی می پردازند نیز مهم است.

از جمله معیارهایی که باید مد نظر قرار دهید از این قرار است:

 • تجهیز بودن مراکز درمانی به ابزار آلات نوین پزشکی

یکی از مهم ترین مسائلی که در جراحی بینی مطرح می شود این است که بهترین جراحی بینی باید دسترسی آسانی به بهترین و مدرن ترین تجهیزات و ابزار آلات پزشکی داشته باشد. همین ابزار های پزشکی می تواند تا حد زیادی روند جراحی را به بهترین شکل ممکن پیش ببرد.

 • تخصص بالای کادر درمانی

در کنار جراح بینی، دستیارانی وجود دارند که اینان هم باید میزان بالایی تخصص و توانمندی را داشته باشند تا کار پزشک به درستی انجام شود.

درواقع تیم پزشکی باید حرفه ای و تخصصی عمل کند تا نتیجه بی نقص و موفقیت آمیزی را پدید بیاورد.

 • تمیز بودن مرکز درمانی

بسیاری از مراکز درمانی و بیمارستان ها تا حد زیادی در زمینه پاکیزگی و نظافت بخش های مختلف درمانی با وسواس و دقت فراوان عمل می کنند.

اگر شما هم به برخی از مراکز نه چندان معروف و معتبر مراجعه کرده باشید میتوانید این موضوع را تایید کنید که وضعیت بهداشتی آنها با بهترین و معتبر ترین مراکز بسیار فاصله دارد. درواقع همواره بهداشت مرکز درمانی باعث می شود آن مرکز اعتبار پیدا کند.

 • انظباط در ارائه خدمات درمانی

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید یک مرکز درمانی داشته باشد تعهد به قراردادی است که با مراجعه کنندگان دارد. در مواردی مشاهده شده است که به دلیل ترافیک کاری گاها نوبت جراحی مراجعه کنندگان با تغییراتی همراه بوده است. پس حتما باید توجه داشته باشید که بیمارستان در خصوص فعالیت خود بسیار دقیق و منضبط عمل کند.

تجربه رینوپلاستی
تجربه رینوپلاستی

چگونه جراح بینی خود را انتخاب کنیم ؟

یکی از بهترین روش ها میزان رضایت مندی دیگر بیماران از پزشک است .این افراد یک بار از اول تا چند مدت بعد از جراحی، با پزشک در ارتباط بوده اند و می توانند نظراتی را در رابطه با پزشک مورد نظر شما بدهند که البته بهتر است تعداد این افراد زیاد باشند تا شما بتوانید تصمیم گیری لازم را داشته باشد و راه حل دیگر این است که نمونه  ایی از جراحی های دکتر و عکس  های آنها را از پزشک درخواست کنید و بینی ها را به نسبت پیش از جراحی بررسی کنید.جراح خوب می تواند شما را از هر گونه عوارض جراحی بینی در دراز مدت به دور نگه دارد.

نتیجه جراحی بینی

در واقع می توان گفت نتیجه جراحی بینی کامل به جراح شما بستگی خواهد داشت و در صورتی که نتوایند پزشکی مجرب را برای خود انتخاب کنید یک عمر پشیمانی برای شما حاصل خواهد شد هر چند که جراحی ترمیمی بینی می تواند در بسیاری از موارد کارساز باشد ولی قاعدتا همان طور که از اسم آن پیداست این جراحی تنها می تواند بینی شما را ترمیم کند و مشکلات به وجود آمده در جراحی بینی اولیه را برطرف سازد.اما زیبا نبودن بینی برخی اوقات به جراح بینی بستگی ندارد زیرا برخی از افراد هستند  که از جراح خود می خواهند بینی خود را به شکل مورد نظر خود تبدیل کنند و در صورتی که جراح بینی این مدل بینی را برای آنها آنالیز می کند و با مشاوره های خود آنها را راهنمایی می کند که این بینی برای صورت شما مناسب نخواهد بود، این افراد گمان می کنند که این راهنمایی ها از ناتوانی جراح بینی سرچشمه می گیرد و  تصمیم می گیرند که جراح خود را عوض کنند  و در نهایت شاید  به خواسته خود نزد جراح دیگری دست پیدا کنند اما دیگر نتیجه زیبا نبودن چهره آنها دیگر به عهده خود آنها می باشد.  بهتر است بدانید که جراح می تواند هر مدل بینی را برای شما رقم بزند اما بهتر است پیش از جراحی به توصیه های جراح خود توجه کنید  تا علاوه بر برقرار بودن زیبایی شما سلامت شما حفظ شود .

هزینه جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی در کرج

به خاطر داشته باشید عوامل مختلفی در برآورد نهایی هزینه ی جراحی بینی تاثیر می گذارند. به طور مثال:

 • علت جراحی بینی (بعد زیبایی و یا درمانی)
 • شدت عوارض موجود
 • هزینه متخصص بیهوشی
 • هزینه کلینیک
 • دستمزد جراح بینی و…

از جمله عوامل موثر در برآورد نهایی هزینه جراحی بینی می باشند.

00:27
truncate dir-rtl

فیلم بلافاصله بعد از عمل بینی

نحوه یافتن بهترین جراح بینی در کرج

به منظور یافتن بهترین جراح بینی لازم است هر فرد مسیری را طی نماید ازجمله:

مرحله اول:

تهیه لیست اولیه از بهترین متخصصین جراحی بینی را می توان اولین گام در یافتن بهترین جراح بینی دانست.

برای یافتن لیست بهترین جراحان لازم است به دو نکته توجه داشته باشید: اول تخصص علمی پزشک و دوم تجربه عملی وی. درخصوص یافتن بهترین پزشک با تخصص علمی مرتبط می توانید لیستی از بهترین پزشکان متخصص در حوزه جراحی پلاستیک و زیبایی، متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین متخصص جراحی فک و صورت تهیه نمایید.

داشتن بورد یا دانشنامه تخصصی، محل اخذ مدرک دانشگاهی و همچنین مقالات علمی معتبر منتشر شده در نشریات داخلی و خارجی، همگی نشان دهنده دارا بودن دانش تخصصی و علمی است. در خصوص مورد دوم یعنی تجربه عملی نیز می توانید به سوابق اجرایی و عضویت در انجمن های داخلی و بین­المللی، سابقه فعالیت علمی در حوزه جراحی بینی و مهم تر از همه نمونه کارهای جراحی رینوپلاستی پزشک مراجعه نمایید.

توجه داشته باشید که مهارت در جراحی از دو بخش تشکیل شده است: یکی استعداد ذاتی و دیگری تجربه عملی؛ درخصوص یافتن بهترین متخصص که استعداد ذاتی داشته باشد و همچنین این توانایی را به کمک سبقه عملی پرورش داده باشد، می توانید به جراحی های پیشین آن پزشک مراجعه نمایید.

مرحله دوم:

دومین مرحله پس از تهیه لیست اولیه از بهترین پزشکان، صحبت با دیگر افرادی است که پیش از شما عمل زیبایی بینی را انجام داده اند. بهره گیری از تجربه این افراد دید واقع بینانه ای از نتیجه جراحی در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین می توانید از طریق فضای مجازی با سایر افرادی که جراحی رینوپلاستی را انجام داده اند در ارتباط باشید.

مشاهده وبسایت پزشک مورد نظر، بررسی صفحه اینستاگرام و سایر کانال های وی در شبکه های اجتماعی نیز کمک بسیاری به شناسایی بهترین پزشکان خواهد کرد.

مرحله سوم:

در نهایت در گام سوم لازم است به طور حضوری به پزشکانی که در لیست نهایی شما باقی مانده اند مراجعه و با پزشک مورد نظر صحبت نمایید. لازم است در این جلسه تمامی خواسته های خود را ازنتیجه نهایی جراحی با متخصص رینوپلاستی در میان گذارید. میزان صبر و حوصله پزشک در شنیدن صحبت های شما و توجه به خواسته های شما نیز می تواند یکی از فاکتوهای تاثیرگذار در شناسایی بهترین پزشک متخصص باشد.

معرفی بهترین جراح بینی در کرج

دکتر فرشته عبدالمطلبی متخصص گوش و حلق و بینی و جراح بینی کرج در یکی از بیمارستان های استان البرز مشغول به فعالیت هستند و همچنین می توانند در روز های دیگر در مطب خود در کرج مشاوره های لازم جهت جراحی بینی را به شما ارائه دهند .ایشان تا کنون بیش از   3500جراحی بینی موفقیت آمیز داشته اند و نمونه هایی از جراحی  خود را در قسمت گالری سایت خود قرار داده اند شما می تواند در نمونه عکس ها ایرادات برطرف شده مختلف در خانم ها و آقایان متقاضی جراحی بینی را مشاهده کنید.دکتر فرشته عبدالمطبی همچنین پاسخ گوی سوالات شما در اینستاگرام و تلگرام خواهد بود و شما می توانید از این طریق با ایشان ارتباط برقرار کنید و با ارسال عکس های خود از هزینه جراحی بینی خود مطلع شوید.

00:05
truncate dir-rtl

عمل بینی گوشتی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

مقالات مرتبط

سپتوپلاستی
سپتوپلاستی

جراحی سپتوپلاستی، یک عمل جراحی است که بر روی سپتوم یا تیغه بینی انجام می شود. برخی از افراد به دلیل مشکلات ارثی یا حادثه،...

بیشتر بخوانید
جراحی بینی کج
جراحی بینی کج

آیا جراحی بینی کج به اصلاح فرم بینی و مشکلات تنفسی کمک میکند؟ جراحی بینی کج چگونه انجام می شود؟! هر زمان که در طول رشد آسیبی...

بیشتر بخوانید
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

تماس با پزشک