مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
دکتر فرشته عبدالمطلبی / جراحی بینی / برگشت بینی استخوانی بعد از جراحی

برگشت بینی استخوانی بعد از جراحی

بینی استخوانی به بینی اطلاق می شود که دارای پوستی نازک و بدون گوشت باشد. این نوع از بینی ها دارای پل برآمده و یا منحنی شکل و خمیده می باشد. در افرادی که دارای بینی استخوانی هستند بیشترین دلیل انجام جراحی بینی و مراجعه به دکتر عبدالمطلبی برداشتن قوز بینی است. این قوز بینی به دلیل متفاوت بودن آناتومی بینی، اندازه مختلفی دارد. به همین دلیل میزان و نوع روش جراحی در این گروه از افراد متفاوت است. همچنین باید این نکته را در نظر گرفت که انجام جراحی بینی استخوانی و یا جراحی قوز بینی در خانم ها و آقایان متفاوت است.زیرا ملاک زیبایی در خانم و آقایان متفاوت است. دکتر عبدالمطلبی به عنوان بهترین جراح بینی استخوانی می تواند با انجام جراحی بینی با نتیجه مطلوب، زیبایی را در چهره فرد صد چندان کند. برای مشاهده نمونه کارهای جراحی بینی دکتر عبدالمطلبی به گالری تصاویر مراجعه نمایید.

برگشت--بینی-استخوانی-بعد-از-جراحی
برگشت بینی استخوانی بعد از جراحی – دکتر فرشته عبدالمطلبی

آیا بعد از جراحی بینی استخوانی بازگشت بینی وجود دارد؟

بعد از انجام جراحی بینی استخوانی به دلیل تراش استخوان و غضروف هایی که زیبایی بینی را تحت تاثیر قرار داده است.امکان برگشت قوز بعد از جراحی بینی استخوانی وجود ندارد. با انجام تمامی توصیه و مراقبت های بعد از جراحی بینی استخوانی که جراح بینی در اختیار تان می گذارد، امکان برگشت برآمدگی و ناهنجاری های دیگر تقریبا غیر ممکن است. برای انجام جراحی بینی لازم است تا بهترین جراح بینی استخوانی  را انتخاب کنید تا از نتایج جراحی بینی استخوانی خود رضایت کامل را داشته باشید.

جراحی بینی استخوانی

انجام جراحی بینی استخوانی به دلیل وجود برآمدگی که باعث ایجاد مشکلاتی در داخل بینی و همچنین زیبایی بینی می شود، بایدتوسط یک جراح بینی استخوانی خوب انجام شود. برای انجام جراحی بینی استخوانی به دلیل آگاهی جراح از میزان تغییرات لازم در بینی، از تجهیزات کامپیوتری و نرم افزار های خاص استفاده می شود. کمک گرفتن از این تجهیزات می تواند نتیجه جراحی بینی را  شبیه سازی کرده و باعث افزایش حس اعتماد و اطمینان بیمار  از نتیجه جراحی گردد. زیرا به راحتی تناسب بینی با اجزای صورت و میزان تغییرات را نشان می دهد.

نحوه انجام جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی مانند هرنوع از جراحی بینی دیگر انجام می شود. برای انجام جراحی باید تحت بیهوشی کامل قرار گرفته تا هیچ درد و ناراحتی را در هنگام انجام جراحی متوجه نشوید. انتخاب روش جراحی با توجه به شرایط جراحی و بینی بیمار می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
برچسب ها:

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

Call Now Buttonتماس با پزشک