(026) 32219600 - 32262895
کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، ساختمان قائم، طبقه 5، واحد 14
دکتر فرشته عبدالمطلبی / جراحی بینی / چگونه بهترین جراح بینی در کرج را پیدا کنیم؟!!
مدت زمان مطالعه ۲۳ دقیقه

چگونه بهترین جراح بینی در کرج را پیدا کنیم؟!!

جراحی زیبایی بینی  یا رینوپلاستی یکی از جراحی های زیبایی پرطرفدار و البته پرکاربرد در خصوص زیبایی افراد است. تاثیرات بلند مدت و چشمگیر این عمل بر چهره فرد باعث می شود تمامی افرادی که قصد عمل رینوپلاستی را دارند به دنبال یافتن بهترین متخصص جراحی بینی در شهر خود باشند. در این مقاله سعی داریم اصلی ترین ویژگی های بهترین جراح بینی را به شما معرفی کنیم.

نحوه پیدا کردن بهترین جراح بینی در کرج

چرا عمل زیبایی بینی انجام می دهیم؟

برخی از افراد نیز بنا به دلایل درمانی و پزشکی به جراحی بینی روی می آورند. به طور مثال فردی را در نظر بگیرید که به دلیل شکستگی بینی خود دچار مشکلات تنفسی زیادی شده است.

گزینه ی درمانی مناسب در این افراد عمل بینی می باشد زیرا تنها در صورت رفع شکستگی و اصلاح و درمان عوارض موجود، مشکلات تنفسی فرد نیز برطرف خواهند شد.

از جمله روش های درمانی موثر در برطرف ساختن مشکلات تنفسی و داخلی بافت بینی می باشند. همچنین بینی انواع مختلفی دارد و عمل بینی براین اساس به دو دسته عمل بینی گوشتی و عمل بینی استخوانی تقسیم می گرددد.

جراحی بینی استخوانی از مهمترین و در عین حال پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی به حساب می آید. زیرا با تغییر در ظاهر بینی، تغییرات زیادی در چهره فرد ایجاد می شود و باعث افزایش اعتماد به نفس در او می شود. در ویدئو زیر  صحبت های بیمار پس از تجربه جراحی بینی استخوانی را ملاحظه می کنید.

 

انتخاب بهترین پزشک برای جراحی بینی استخوانی

از جمله مهم ترین اصولی که امروزه برای جراحی بینی مطرح است انتخاب جراح می باشد. نتیجه ی تاثیر عملکرد و مهارت دکتر بر همگان واضح است و حساسیت در انتخاب آن کاملا قابل درک است. با توجه به هزینه های گوناگون و متخصصین متعدد در این حوزه امکان انتخاب صحیح بر اساس معیار ها برای بیماران سخت گردیده است. افرادی تصور می کنند جراحی بینی در تهران ثمر بخش تر است و از شهر های مختلف برای جراحی به شهر تهران می روند. این درحالی است که می توان برای یافتن متخصص و جراح پلاستیک در شهر خود پرس و جو کرد. برای مثال کسانی که ساکن شهر کرج هستند می توانند به استناد نمونه جراحی ها و پیشنهاد اطرافیان به بهترین جراحی بینی در کرج مراجعه نمایند. یکی از بهترین راه ها برای انتخاب پزشک استفاده از تجربه ی دیگران است. می توان با توجه به نمونه کار ها و تجربه ی دیگر بیماران یک پزشک تصمیم گرفت که آیا مایل هستیم بینی خود را نزد او جراحی کنیم یا خیر؟

نمونه جراحی بینی با نوک پهن

 

تعریف بینی استخوانی

بینی هایی که دارای استخوان و غضروف محکم و قوی هستند را بینی های استخوانی می گویند. به علاوه بینی های استخوانی دارای پوست نازک و متوسط هستند . به عبارت دیگر بینی هایی که ناهنجاری های آنها درطول دیواره ها و پشت بینی در ناحیه بالاتراز نوک قرار دارد را بینی استخوانی می نامند.

عوامل بینی استخوانی

بینی بعضی از افراد دچار برآمدگی و ناهمواری هایی میباشد که میتواند باعث ایجاد مشکلاتی در زندگی شخصی آن فرد شود. از مشکلات به وجود آمده میتوان به ، برهم خوردن تناسب اعضای صورت و از دست دادن اعتماد به نفس فرد اشاره نمود. آسیب های وارد شده درسنین نوجوانی و یا کودکی نیز میتواند با افزایش رشد در استخوان و بافت های غضروفی بر روی پل بینی باعث ایجاد برآمدگی بر روی بینی شود. به عبارت دیگر این برآمدگی بر روی بینی باعث کاهش در هارمونی اجزای صورت می گردد و بر روی عکس های شخص خصوصا عکس هایی که از پهلو گرفته می شود تاثیر زیادی خواهد داشت.البته معمولا اکثر مسائلی که مربوط به قوز و برآمدگی بینی میشوند به شکل ارثی و ژنتیکی میباشند. از مهم ترین دلایلی که افراد تصمیم به انجام عمل جراحی بینی استخوانی خواهند گرفت ،نا هماهنگی و نامتناسب بودن اجزای صورت میباشد.

درمان جدید بینی های استخوانی ، جراحی بینی در 5 دقیقه

برای از بین بردن برآمدگی های بینی استخوانی روش های متفاوتی وجود دارد که متقاضیان با توجه به توصیه های جراح بینی خود و روشهایی که پیش روی فرد قرار خواهد گرفت ، بیمار میتواند یک روش را جهت انجام عمل بینی خود انتخاب نماید. البته در مواردی ممکن است پزشک با توجه به آزمایشات شما روش مشخصی را برای شما پیشنهاد و تجویز نماید.به طور کل بیمارانی که جهت انجام عمل بینی دچار ترس و اضطراب هستند و فقط برای بهبودی ناهمواری ها و متناسب شدن صورت خود به دنبال عمل جراحی نیز میباشند ، توصیه میشود این افراد به سمت روشی نوین و خلاقانه به نام عمل جراحی بینی 5 دقیقه ای بروند . یک روش جدید و خلاقانه با نام عمل جراحی بینی 5 دقیقه ای ابداع شده است که در آن از تکنیک تزریق پر کننده های پوستی در بالا و پایین پل بینی استفاده خواهد شد که باعث هموار شدن سطح پل بینی میشود . این تزریق کننده ها حاوی موادی هستند از جمله : ژودرم ، رستیلان ، پرلان و غیره . این روش برای افرادی که به فکر بهبودی برآمدگی های بینی خود هستند کاربرد فراوانی دارد و از نظر پزشکی کاملا موفقیت آمیز بوده و تایید شده میباشد .
روش دیگر درمان بینی های استخوانی انجام عمل جراحی بر روی بینی می باشد. از این روش هم جهت از بین بردن برآمدگی های بینی و بهبود در ظاهر بیمار استفاده می شود . نتیجه مطلوب و دلخواه این عمل به تجربه و تخصص جراح بینی مرتبط می شود. در این روش با کاهش دادن برآمدگی ها بر روی بینی در عرض و طول ، شاهد کاهش مشکلاتی که در بینی وجود دارد خواهیم شد. این مشکلات در هنگام عمل توسط جراح بینی اصلاح میشود و بینی فرد متناسب با ظاهر و خواسته های او، جراحی خواهد شد. برای انجام عمل از بیهوشی عمومی نیز استفاده میشود و مدت زمان عمل جراحی بینی به نسبت کوتاه می باشد. همچنین بعد از انجام عمل جراحی بینی بیمار می تواند بعد از مدت چند روز به منزل خود باز گردد. به علاوه نکاتی جهت مراقبت های پس از عمل مهم می باشند که انجام دادن آنها الزامی است . مراقبت های پس از عمل جراحی بینی استخوانی شامل استفاده از مسکن های ضد درد و آرامش بخش ها می باشد . کافی است به مدت تقریبا 1 هفته این داروها استفاده شود.

جراحی بینی استخوانی سخت تر است یا بینی گوشتی؟

شاید زیاد شنیده باشید که می گویند اگر بینی گوشتی باشد پس از جراحی خیلی زیبا نمی شود و نتیجه ی مورد نظر حاصل نمی شود یا اگر بینی استخوانی عقابی دارید پس از جراحی نیز روی بینی قوز خواهید داشت! این نظرات اغلب افراد را نگران یا در مواقعی نیز از جراحی بینی منصرف می کند. این درحالی است که تجربه ی یک بیمار لزوما برای دیگران تکرار نمی شود و فاکتور های بسیاری در کسب نتیجه ی مطلوب پس از جراحی موثر است. ای بسا بینی های گوشتی و استخوانی بسیاری که پس از جراحی بینی بسیار رضایت بخش و متناسب شده اند. یکی از موثرترین فاکتور ها بر نتیجه ی جراحی بینی مهارت پزشک است که بیماران بر این مهم واقف هستند و بهتر است در جلسات مشاوره ی پیش از جراحی نتیجه ی مورد نظر خود را به طور واضح با جراح در میان بگذارند. در کل نیازی به نگرانی برای استخوانی یا گوشتی بودن بینی وجود ندارد و می توان با اکتفا به مهارت و تجربه ی جراح نتیجه ای مطلوب و مورد پسند را حاصل کرد. همانطور که می دانید جراحی های زیبایی باید توسط جراح قابل و مجرب صورت گیرد تا در عین زیباتر کردن چهره ی فرد، از ایجاد عوارض نامطلوب ظاهری و حتی تنفسی جلوگیری بعمل آورد.

ویژگی های بینی گوشتی و استخوانی
تفاوت های بینی گوشتی و استخوانی

 

ویژگی های بهترین جراحی بینی

در زیر به چند مورد از ویژگی هایی که باید در هر پزشک جراح بینی وجود داشته باشد اشاره ای خواهیم داشت.

تخصص، دانش، آگاهی عمیق

واقعیت این است که یک پزشک جراح بینی در زمینه خدماتی که ارائه می کند باید دانش و تحصیلات تخصصی داشته باشد.

در واقع هر چقدر که میزان دانش و آگاهی پزشک جراح بینی زیاد باشد این امکان را برایش فراهم می سازد که نگاهی دقیق به شرایط بالینی افراد و مراجعه کندگانش داشته باشد. این نگاه دقیق که محصول آگاهی است موجب می شود بهترین تصمیمات و روش های درمانی و جراحی را برای مراجعه کننده اش در نظر بگیرد.

بررسی های پزشکی باید کاملا علمی و از روی اگاهی باشد. در این شرایط است که می توانیم به موفقیت نتیجه درمان امیدوار باشیم.

تجربه و مهارت

به میزانی که جراح بینی تجربه های زیادی در زمینه جراحی بینی داشته باشد، ما با افزایش راهبردهای درمانی و جراحی درست و اگاهانه از سوی پزشک جراح بینی مواجه خواهیم بود.

به تعبیر دیگر هر چقدر پزشک تجربه بیشتری داشته باشد سبب می شود که مهارت بیشتری را در روند جراحی از خود بروز دهد. همین امر موجب می شود نتیجه جراحی کمترین مشکلی را برای فرد ایجاد نکند.

مثلا در مواردی مشاهده کرده ایم در جریان جراحی مشکلاتی ناگهانی پیش آمده است. در آن شرایط پزشک جراح بینی با تکیه بر مهارت و توانمندی که در طی سالیان فعالیت های حرفه ای خود کسب کرده است، توانسته بهترین تصمیم را برای رفع مشکل بیمار انجام دهد. همین امر موفقیت نتیجه جراحی را پدید آورده است.

اخلاق مداری و رعایت اصول حرفه ای

دیگر ویژگی ای که باید بهترین جراحی بینی داشته باشد این است که از آغاز تا پایان روند درمان همواره دلسوزانه و همدلانه در کنار مراجعه کننده اش قرار بگیرد. این همدلی باعث می شود در هر موردی کاملا صادقانه وی را مشاوره دهد و از تمامی مشکلاتی که بر سر راه مراجعه کننده است وی را آگاه سازد.

همراهی صادقانه با مراجعه کننده سبب می شود که وی بدون دغدغه و نگرانی به پزشک جراح خود اعتماد کند و روند درمان را به وی بسپارد.

کم کردن ریسک های جراحی بینی

انتخاب جراح بینی متخصص خوب و متبحر در ارجحیت باشد.

انجام توصیه هایی که از طرف جراح بینی قبل و بعد از جراحی دریافت می شود. انجام درست، به موقع و صحیح این توصیه های می تواند روند بهوبد را تسریع بخشیده و نتیجه جراحی زودتر مشاهده شود.

بیمار و جراح بینی باید ارتباط خود را در تمام طول درمان بینی، قبل و بعد از جراحی بینی حفظ کنند.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در کرج

 • از مهمترین ویژگی های یک جراح بینی این است که بتوان به او اعتماد و اطمینان کرد.
 • دارای سابقه درخشان باشد.
 • سابقه جراحی بینی استخوانی داشته باشد.
 • رضایت 100 درصدی بیماران را بعد از جراحی بینی به همراه داشته باشد.
 • نمونه کارهای جراحی بینی پزشک خود را ببینید و با روش کار او آشنا شوید.
 • جراح بینی استخوانی خوب باید بتواند به بیمار در خصوص مراحل جراحی بینی توضیحات کاملی را ارائه بدهد.
 • تبحر کافی داشته باشد.
 • دارای علم کافی در خصوص جراحی بینی باشد.
 • از آخرین اطلاعات و جدید ترین روش های رینوپلاستی با خبر بوده و در جراحی های خود از آن ها استفاده کند.
 • جراحی بینی تلفیقی از علم و هنر می باشد. بنابراین جراح علاوه بر علم پزشکی باید به علم زیبایی نیز واقف باشد.
 • گفتن اقدامات لازم قبل و بعد از انجام جراحی بینی استخوانی از مهمترین وظیفه های جراح بینی است.
دکتر فرشته عبدالمطلبی (جراح و متخصص گوش، حلق و بینی)
دکتر فرشته عبدالمطلبی (جراح و متخصص گوش، حلق و بینی)

مراحل یافتن بهترین جراح بینی

به منظور یافتن بهترین جراح بینی لازم است هر فرد مسیری را طی نماید ازجمله:

مرحله اول:

تهیه لیست اولیه از بهترین متخصصین جراحی بینی را می توان اولین گام در یافتن بهترین جراح بینی دانست.

برای یافتن لیست بهترین جراحان لازم است به دو نکته توجه داشته باشید: اول تخصص علمی پزشک و دوم تجربه عملی وی. درخصوص یافتن بهترین پزشک با تخصص علمی مرتبط می توانید لیستی از بهترین پزشکان متخصص در حوزه جراحی پلاستیک و زیبایی، متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین متخصص جراحی فک و صورت تهیه نمایید.

داشتن بورد یا دانشنامه تخصصی، محل اخذ مدرک دانشگاهی و همچنین مقالات علمی معتبر منتشر شده در نشریات داخلی و خارجی، همگی نشان دهنده دارا بودن دانش تخصصی و علمی است. در خصوص مورد دوم یعنی تجربه عملی نیز می توانید به سوابق اجرایی و عضویت در انجمن های داخلی و بین­المللی، سابقه فعالیت علمی در حوزه جراحی بینی و مهم تر از همه نمونه کارهای جراحی رینوپلاستی پزشک مراجعه نمایید.

توجه داشته باشید که مهارت در جراحی از دو بخش تشکیل شده است: یکی استعداد ذاتی و دیگری تجربه عملی؛ درخصوص یافتن بهترین متخصص که استعداد ذاتی داشته باشد و همچنین این توانایی را به کمک سبقه عملی پرورش داده باشد، می توانید به جراحی های پیشین آن پزشک مراجعه نمایید.

مرحله دوم:

دومین مرحله پس از تهیه لیست اولیه از بهترین پزشکان، صحبت با دیگر افرادی است که پیش از شما عمل زیبایی بینی را انجام داده اند. بهره گیری از تجربه این افراد دید واقع بینانه ای از نتیجه جراحی در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین می توانید از طریق فضای مجازی با سایر افرادی که جراحی رینوپلاستی را انجام داده اند در ارتباط باشید.

مشاهده وبسایت پزشک مورد نظر، بررسی صفحه اینستاگرام و سایر کانال های وی در شبکه های اجتماعی نیز کمک بسیاری به شناسایی بهترین پزشکان خواهد کرد.

مرحله سوم:

در نهایت در گام سوم لازم است به طور حضوری به پزشکانی که در لیست نهایی شما باقی مانده اند مراجعه و با پزشک مورد نظر صحبت نمایید. لازم است در این جلسه تمامی خواسته های خود را ازنتیجه نهایی جراحی با متخصص رینوپلاستی در میان گذارید. میزان صبر و حوصله پزشک در شنیدن صحبت های شما و توجه به خواسته های شما نیز می تواند یکی از فاکتوهای تاثیرگذار در شناسایی بهترین پزشک متخصص باشد

مشاوره اولیه جراحی بینی استخوانی

در این اولین جلسه مشاوره، شما به بیان انتظارات خود از جراح بینی می پردازید. همچنین جراح بینی شما را به عنوان کاندید جراحی بینی استخوانی مورد بررسی قرار می دهد. بیمار باید قبل از انجام جراحی بینی تمامی اطلاعات و سوابق پزشکی را در اختیار جراح بینی قرار دهد.

این اطلاعات شامل:

 • جراحی های قبلی انجام شده
 • سابقه بیماری
 • دارو های مصرفی
 • آلرژی ها
 • استعمال دخانیات (در صورت مصرف)
 • استعمال مواد مخدر (در صورت مصرف در گذشته و حال )
 • مصرف الکل  (در صورت مصرف)

اقدامات قبل از جراحی بینی استخوانی

 • بهتر است به توصیه های جراح بینی قبل از جراحی توجه شود.
 • در صورت داشتن سابقه پزشکی حتما به جراح بینی اطلاع دهید.
 • حداقل به مدت یک هفته قبل از جراحی، از سیگار کشیدن اجتناب کنید.
 • از مصرف دارو های ضد انعقاد خون مانند آسپرین، قبل از جراحی خودداری کنید.
 • با یک همراه برای انجام جراحی بینی بروید.

تجهیزات و دستگاه هایی که جهت کوچک کردن بینی به صورت اینترنتی و یا شبکه های تلویزیونی تبلیغ میشوند مورد تایید هیچ پزشکی نمی باشد ، و عوارض جبران ناپذیری را برای فرد در پی خواهد داشت . پس بهتر است به این نوع از تبلیغ ها هیچ اهمیتی ندهید و اگر تصمیم به انجام عمل جراحی بینی دارید توصیه میشود مستقیم به سراغ جراحی بینی استخوانی رفته که روشی کم خطر و کم عارضه خواهد بود.
قبل از انجام عمل لازم است اطلاعات کافی در مورد مسائل حین عمل و بعد از عمل داشته باشید به عبارت دیگر با درک کامل و سطح توقع منطقی ، تصمیم به انجام این عمل بگیرید. به طور مثال : اگر تصمیم دارید که بینی شما زیاد باریک شود باید این نکته مهم را در نظر بگیرید که امکان دارد به مرور زمان دچار تنگی نفس شوید و یا اگر درخواست جراحی بینی عروسکی را از پزشک خود داشته باشید باید بدانید با این عمل محل عبور هوا یا همان ناحیه دریچه عبور هوا از بین می رود و احتمال خطر گرفتگی بینی به شدت افزایش خواهد یافت.

 

اقدامات بعد از جراحی بینی استخوانی

مراقبت هایی که بعد از جراحی بینی انجام می دهید می تواند تا حدود زیادی نتیجه را برای شما بهتر کند در دوره نقاهت بعد از عمل بینی در صورتی که بیشتر با جراح یینی خود در ارتباط باشید می توانید از تغییرات به وجود آمده در بینی خود بیشتر مطلع شوید.

هر گونه جراحی نیاز به مراقبت هایی دارد. برخی از اقداماتی که ما در این مطلب ذکر می کنیم مراقبت های عمومی بوده و برخی دیگر به منظور بهبودی هر چه سریع تر بینی شما می باشد.

درصد رضایت پس از جراحی بینی استخوانی در کرج

بعد از عمل بینی طبیعی
تصویر قبل و بعد از عمل زیبایی بینی

 

مراقبت های عمومی بعد از جراحی بینی استخوانی

 • نحوه صحیح خوابیدن باید به این گونه باشد که سر خود را بالا تر از بدن خود قرار دهید.
 • داروهایی که پزشک برای شما تجویز کرده است را منظم و کامل مصرف کنید.
 • در این دوره از مصرف دخانیات خوددرای کنید تا اکسیژن رسانی در اندام های مختلف شما مختل نشود.
 • مصرف نمک را محدود کنید.
 • فعالیت های سنگین انجام ندهید.
 • در صورتی که به طور مدام از داروهای خاصی مصرف می کرده اید بهتر است که در رابطه با آنها با پزشک خود مشورت کنید.

آیا بعد از عمل بینی استخوانی برآمدگی مجدد بینی وجود خواهد داشت؟

اگر اقدامات بعد از عمل و توصیه هایی که پزشک به شما خواهد کرد به صورت دقیق و سر زمان مشخص انجام شود ، در طول دوره درمان ریسک بازگشت این برآمدگی ها به صفر خواهد رسید به عبارت دیگر بازگشت این برآمدگی ها در افرادی که توصیه های پس از عمل را جدی خواهند گرفت به شدت نادر است .
در راستای عمل جراحی بینی استخوانی و کاهش برآمدگی های بینی مشکلاتی برای بیمار وجود خواهد داشت که در روند انجام عمل هم میتواند تاثیرات زیادی را بر جای بگذارد . اگر اشخاصی دچار این نگرانی ها و اضطراب ها هستند ، توصیه میشود ابتد یک پزشک مجرب و خوب در زمینه جراحی بینی استخوانی پیدا کنند و با مراجعه به مطب پزشک جراح با استفاده از تجهیزات کامپیوتری و نرم افزار های مرتبط در این زمینه ، نتایج احتمالی بینی خود را بعد از مشاهد نمایند . این روند می تواند سطح نگرانی و اضطراب فرد را به مقدار زیاد کاهش دهد . در نتیجه در این روش شخص می تواند قبل از جراحی ظاهر بینی خود را که توسط جراح در نرم افزار شبیه سازی شده است مشاهده کند و درک بهتری از نتیجه عمل داشته باشد.

معیارهای مهم انتخاب یک مرکز درمانی برای جراحی بینی

یکی از نمونه کارهای عمل بینی دکتر عبدالمطلبی

دومین بخش مهمی که در این مقاله قرار است به آن بپردازیم این است که ویژگی های بهترین مرکز درمانی که باید برای انجام انواع اقدامات زیبایی بالاخص جراحی بینی به آن رجوع کنید را مطرح سازیم.

درواقع علاوه بر اینکه پزشک جراح بینی تاثیر زیادی در روند و نتیجه جراحی بینی دارد، کلینیک یا بیمارستانی که وی در آنجا به ارائه خدمات جراحی بینی می پردازند نیز مهم است.

از جمله معیارهایی که باید مد نظر قرار دهید از این قرار است:

تجهیز بودن مراکز درمانی به ابزار آلات نوین پزشکی

یکی از مهم ترین مسائلی که در جراحی بینی مطرح می شود این است که بهترین جراحی بینی باید دسترسی آسانی به بهترین و مدرن ترین تجهیزات و ابزار آلات پزشکی داشته باشد. همین ابزار های پزشکی می تواند تا حد زیادی روند جراحی را به بهترین شکل ممکن پیش ببرد.

تخصص بالای کادر درمانی

در کنار جراح بینی، دستیارانی وجود دارند که اینان هم باید میزان بالایی تخصص و توانمندی را داشته باشند تا کار پزشک به درستی انجام شود.

درواقع تیم پزشکی باید حرفه ای و تخصصی عمل کند تا نتیجه بی نقص و موفقیت آمیزی را پدید بیاورد.

تمیز بودن مرکز درمانی

بسیاری از مراکز درمانی و بیمارستان ها تا حد زیادی در زمینه پاکیزگی و نظافت بخش های مختلف درمانی با وسواس و دقت فراوان عمل می کنند.

اگر شما هم به برخی از مراکز نه چندان معروف و معتبر مراجعه کرده باشید میتوانید این موضوع را تایید کنید که وضعیت بهداشتی آنها با بهترین و معتبر ترین مراکز بسیار فاصله دارد. درواقع همواره بهداشت مرکز درمانی باعث می شود آن مرکز اعتبار پیدا کند.

انظباط در ارائه خدمات درمانی

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید یک مرکز درمانی داشته باشد تعهد به قراردادی است که با مراجعه کنندگان دارد. در مواردی مشاهده شده است که به دلیل ترافیک کاری گاها نوبت جراحی مراجعه کنندگان با تغییراتی همراه بوده است. پس حتما باید توجه داشته باشید که بیمارستان در خصوص فعالیت خود بسیار دقیق و منضبط عمل کند.

هزینه جراحی بینی در کرج

به خاطر داشته باشید عوامل مختلفی در برآورد نهایی هزینه ی جراحی بینی تاثیر می گذارند. به طور مثال:

علت جراحی بینی (بعد زیبایی و یا درمانی)

شدت عوارض موجود

هزینه متخصص بیهوشی

هزینه کلینیک

دستمزد جراح بینی و…

از جمله عوامل موثر در برآورد نهایی هزینه جراحی بینی می باشند.

نتیجه گیری

جراحی بینی یکی از جراحی های رایج است ولی در عین حال وجود متخصصین متعدد با سطح مهارت های گوناگون و نتایج نامشخص، انتخاب بهترین متخصص را برای بیماران و متقاضیان انجام این جراحی سخت کرده است. برای انتخاب جراح و کسب بهترین نتیجه از جراحی زیبایی خود بهتر است معیار هایی را در اولویت قرار دهید و بر آن اساس پزشک خود را انتخاب کنید. در سراسر کشور ما جراحان زبده و با مهارتی وجود دارند که می توان با اندک جستجو و تحقیق نام آنان را از دیگران شنید. برای کسب اطلاعات یا استفاده از جلسات مشاوره پیش از جراحی بینی می توانید با مطب دکتر فرشته عبدالمطلبی تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 13 میانگین: 4.4]
خانم دکتر فرشته عبدالمطلبی

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و سر و گردن

– فارغ التحصیل پزشک عمومی از دانشگاه ایران در سال 1383

– فارغ التحصیل تخصص گوش و گلو و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه تهران در سال 1389

– عضو هیئت مدیره انجمن گوش، حلق وبینی ایران (شاخه کرج)

– دوره تکمیلی آندوسکوپی و راینولوژی

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

12 دیدگاه ها
 1. من شنیدم که بینی گوشتی گرد و بزرگ میشه وکش بعد از عمل درسته؟

  پاسخ
 2. میشه بینی بزرگ و گوشتی رو فانتزی عمل کرد؟

  پاسخ
  • سلام
   برای مشاوره قبل از جراحی به پزشک مراجعه کنید با معاینه و بررسی قابل استنباط است.

   پاسخ
 3. میشه بینی جراحی شده پیش یه دکتر دیگه رو یه بار دیگه عمل کرد؟

  پاسخ
 4. سلام چه مدت بع از عمل میشه باشگاه رفت؟

  پاسخ
  • سلام به شما
   بستگی به روند بهبودی دارد. بهتر است از انجام ورزش های سخت تا بهبودی کامل خودداری شود.

   پاسخ
 5. سلام من بینی بزرگی دارم. هر سری هم که خواستم عمل کنم، ترسیدم که طبیعی نشه و خیلی مشخص باشه که عمل شد ست. شما قبل از عمل نشون می دید که بعد از عمل بینی چه شکلی میشه؟

  پاسخ
 6. با بالا رفتن سن بینی دفرمه نمیشه؟

  پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 3 =

Call Now Buttonتماس با پزشک