مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
دکتر فرشته عبدالمطلبی / هزینه جراحی زیبایی گوش

هزینه جراحی زیبایی گوش

هزینه جراحی زیبایی گوش

با کمک جراحی زیبایی گوش می توانیم تناسب گوش را نسبت به سایر اجزای دیگر برقرار کنیم . جراحی زیبایی گوش می تواند تمام عیوب ظاهری که ممکن است به دلایل مادرزادی برای افراد ایجاد شده باشد را به طور کامل برطرف کند . همچنین گاهی ممکن است به دلیل آسیب های جسمی بدشکلی هایی در گوش ایجاد شود که می توان با جراحی زیباییی گوش به راحتی آن ها را برطرف کنیم .
افرادی که در گوش های خود از عیوب ظاهری بر خوردار هستند مسلما هزینه جراحی زیبایی گوش برای ان ها امری مهم می باشد . در این مقاله در خصوص هزینه جراحی زیبایی گوش بیشتر صحبت می کنیم .

تخمین هزینه جراحی زیبایی گوش به موارد بسیاری بستگی دارد و برای هر شخص می تواند متغیر باشد . در بیشتر جراحی های زیبایی گوش شرکت های بیمه تمام و یا مقداری از این هزینه را تقبل می کنند .در صورتی که جراحی زیبایی گوش برای برطرف کردن مشکلات شنوایی انجام شود بیمه تمام هزینه را پرداخت می کند ،اما اگر این جراحی برای برطرف کردن نقایص و بدشکلی های مادرزادی انجام شود ممکن اسنت نیمی از این هزینه بر عهده شرکت بیمه باشد . جراحی زیبایی گوش می تواند تنها جنبه زیبایی داشته باشد ،در این صورت است که شرکت های بیمه از پرداخت این هزینه ها امتناع می کنند . بهتر است قبل از اقدام به جراحی زیبایی گوش در رابطه با هزینه جراحی زیبایی گوش با جراح خود صحبت کنید .

هزینه-جراحی-زیبایی-گوش

اقدام برای جراحی زیبایی گوش

در مرحله اول برای جراحی زیبایی گوش بیمار باید با جراح مشورت کند و با دید باز جراحی را انجام دهد .در این حین پزشک در رابطه با اهداف بیمار از جراحی و همچنین انتظارات او سوال می پرسد .بیمار می تواند بنا بر در خواستی از جراحی زیبایی گوش دارد از هزینه دقیق مورد نیاز برای جراحی را سوال کند .

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی خطر دارد ؟

تمام جراحی هایی که انجام می شوند نمی توان گفت که بدون عارضه و خطری برای بیمار می باشد . در واقع تمام جراحی ها همراه با عوارضی برای بیمار است .

اگر بخواهیم عوارض جراحی زیبایی گوش را بیان کنیم می توانیم بگوییم که ممکن است برای بیمار بعد از جراحی زیبایی گوش

درد
تورم
عفونت
خونریزی
بی حسی موقتی در ناحیه گوش
عدم تقارن گوش البته بسیار به ندرت

و ماندگاری جای زخم وجود داشته باشد . تمام موارد ذکر شده قابل کنترل می باشند و در مدت زمان کوتاهی برطرف می گردند .

سایر خدمات دکتر عبدالمطلبی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی

ترمیم بینی و . . .

راه های ارتباطی دکتر عبدالمطلبی جراح بینی کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 2.5]
برچسب ها:

مقالات مرتبط

جراحی شکاف کام
جراحی شکاف کام

شکاف کام و یا لب شکری عبارتست از باز بودن غیر طبیعی لب بالا و یا سقف دهان. هنگامی که در طی بارداری لب ها و دهان نوزاد تکامل...

بیشتر بخوانید
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

تماس با پزشک