مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
دکتر فرشته عبدالمطلبی / جراحی بینی / نامتقارن بودن سوراخ های بینی

نامتقارن بودن سوراخ های بینی

نامتقارن بودن سوراخ های بینی یکی از مشکلاتی است که باعث می شود افراد زیادی تصممی به جراحی بینی بگیرند . بعد از جراحی بینی در افراد این انتظار می رود که سوراخ های بینی متقارن و همچنین تمام عیوب بینی برطرف گردد . قرینه بودن سوراخ های بینی بعد از جراحی بینی نیاز به دقت و مهارت و البته تجربه جراح بینی بستگی دارد .

جراح بینی باید قبل از اقدام به جراحی بینی بررسی های لازم را انجام دهد و با انتخاب بهترین روش برای جراحی بینی قرینه سازی سوراخ های بینی را انجام دهد . عدم تقارن سوراخ های بینی بعد از جراحی بینی می تواند در نتیجه یک جراحی بینی تاثیرات فراوانی داشته باشد .

نامتقارن بودن سوراخ های بینی بعد از عمل

نباید بلافاصله بعد از جراحی بینی این انتظار را داشته باشید که بتوانید نتایج کار را مشاهده کنید و قضاوت بعد از جراحی بینی زودتر ازگذشت دوران بهبودی می تواند تاثیرات منفی داشته باشد . افرادی که بینی های گوشتی دارند نیز باید از صبر بیشتری در مشاهده نتایج کار برخوردار باشند . در صورتی که دوران بهبودی شما بعد از جراحی بینی تمام شود می توانید در رابطه با جراحی بینی خود قضاوت کنید . با جراحی بینی سوراخ های بینی می توانیم عدم قرینگی  را اصلاح کنیم ،لازم به ذکر است که افرادی هم که از سوراخ های بینی خوبی برخوردار هستند هم  باید مراقب باشند که با استفاده از جراحی بینی سوراخ های بینی آن ها تغییر نکند و یکسان بودن خود را حفظ کنند .

نامتقارن-بودن-سوراخ-های-بینی

 

 

عوامل تاثیر گذار بر یکسان بودن سوراخ های بینی

  • قدرت غضروف های بینی
  • ترمیم سوراخ های بینی
  • جراح بینی

بعد از اصلاح بینی نباید سوراخ های بینی نسبت به هم خیلی نزدیک و یا خیلی دور باشند  . زیرا اختلاف داشتن و فاصله خیلی نزدیک و یا خیلی دور از هم می توانند اثرات مخربی داشته باشد . بیماران باید حداقل 6 ماه بعد از جراحی بینی ،در رابطه با نتایج جراحی بینی خود قضاوت کنید . زیرا ممکن است اختلاف در سوراخ های بینی به دلیل تورم و بخیه های داخل بینی باشد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − نه =

Call Now Buttonتماس با پزشک