مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
دکتر فرشته عبدالمطلبی / جراحی بینی / عمل بینی نیمه فانتزی در کرج

عمل بینی نیمه فانتزی در کرج

عمل بینی جزء یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی به شمار می آید. فرم بینی بعد از جراحی بینی برای تمامی افراد بسیار حائز اهمیت می باشد. به همین منظور سوالات بی شماری در خصوص فرم بینی ذهن افراد را به خود مشغول کرده است و بیشتر افراد تمایل دارند قبل از انجام جراحی در خصوص فرم بینی خود با جراح بینی به مشورت بپردازند .

امروزه اکثر افراد تمایل به انجام جراحی بینی طبیعی دارند اما انجام عمل بینی نیمه فانتزی هم طرفداران خود را دارند . جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی معمولا به وضوح قابل تشخیص است که این بینی عمل شده است در صورتی که در عمل های بینی طبیعی این چنین نیست .

مشخصات ظاهری بینی نیمه فانتزی

معمولا در عمل بینی نیمه فانتزی قوس بینی به نسبت بینی های طبیعی کمی بیشتر و به نسبت بینی های فانتزی کمی کمتر است . در حقیقت می توان گفت فرم بینی نیمه فانتزی فرمی میان این دو نوع جراحی دارد .

تفاوت اصلی در جراحی طبیعی و نیمه فانتزی

تفاوت اصلی جراحی بینی نیمه فانتزی و طبیعی تنها در شکل ظاهری آنان است . معمولا در جراحی بینی طبیعی زاویه بین لب و بینی و قوس بینی کمتر از بینی های نیمه فانتزی می باشد. معمولا زاویه بین لب و بینی در جراحی طبیعی در حدود 90 درجه است در حالی که این زاویه در بین های نیمه فانتزی حدود 100 درجه می باشد .

نکات ضروری در جراحی بینی نیمه فانتزی

توجه نمایید سلامت شما بسیار حائز اهیمت می باشد در صورتی که تمایل به انجام جراحی بینی دارید، اصرار زیاد بر کوچک کردن بیش از حد بینی نداشته باشید . زیرا کوچک کردن بیش از حد بینی علاوه بر اینکه از نظر ظاهری و زیبایی تناسبی با دیگر اعضای صورت ندارد از نظر سلامتی هم سبب اختلال در تنفس فرد می شود .

سعی نمایید قبل از انجام عمل بینی به متناسب بودن فرم بینی با دیگر اعضای صورت توجه لازم و کافی را داشته باشید .

رعایت نکات و مراقبت های بعد از جراحی بینی در نتیجه بسیار اهمیت دارد . به همین منظور پس از جراحی به توصیه های جراح بینی خود به خوبی گوش فرا دهید .

دکتر فرشته عبدالمطلبی جراح بینی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به جراحی بینی می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند . لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و انجام مشاوره می توانید با شماره ی 32219600 – 026 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر فرشته عبدالمطلبیمراجعه کنید .

عوارض جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی یک جراحی بدوون عارضه است اما برخی از عوارض جانبی همانند تورم و کبودی وجود دارد که این عارضه ها موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود . اما برخی از عوارض ناشی از نحوه جراحی است که بهتر است برای پیشگیری از چنین عوارض در انتخاب جراح بینی خود دقت لازم و کافی را داشته باشید .

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی

هزینه عمل بینی با توجه به عوامل مختلفی همچون دستمزد جراح، دستمزد پزشک بیهوشی و لوازم جانبی جراحی متفاوت خواهد بود . لازم ذکر است ، فرم بینی تاثیری در هزینه عمل بینی نخواهد داشت . به همین منظور برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه جراحی زیبایی بینی بهتر است به جراح بینی خوب در کرج مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

بهتر است قبل از اقدام به جراحی بینی در خصوص انتظارات خود با پزشک صحبت نمایید و در صورت ابتلا به بیماری و مصرف برخی از داروها پزشک را مطلع سازید . در صورتی که قصد انجام جراحی بینی را دارید برای کسب آگاهی و انجام مشاوره های جراحی می توانید به جراح بینی خوب در کرج مراجعه نمایید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

Call Now Buttonتماس با پزشک