مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

عمل بینی در زمستان

درخواست برای انجام جراحی زیبایی بینی در جوامع مختلف روز به روز در حال افزایش است. حتی افراد مختلف در سنین متفاوت و سنین پایین تمایل به انجام عمل بینی دارند. یکی از سوالات شایع در خصوص عمل بینی مطرح شده است، شرایط عمل زیبایی بینی در فصل زمستان چگونه است؟ و آیا فصل زمستان می تواند تاثیرات منفی بر روی جراحی داشته باشد؟

جراحی زیبایی بینی در زمستان

در حقیقت فصل خاصی برای جراحی ارجح نیست و تمام فصول می توانند جراحی زیبایی بینی را انجام دهند و بهترین فصل برای آن ها زمانی است که محدودیت خاصی برای انجام این عمل زیبایی نداشته باشند . یکی از عوامل تاثیرگذار  مراقبت های بعد از جراحی بینی است که رعایت این اصول می تواند مکمل جراحی زیبایی بینی باشد و موجب روند سرعت بهبودی می شود .

برخی افراد معتقدند که جراحی زیبایی بینی در فصل سرما مناسب نیست و امکان دارد این فرد سرما بخورد . لازم ذکر است که جراحی در فصل زمستان موجب سرماخوردگی و حساسیت در فرد نمی شود  .

برخی دیگر از افراد با عمل بینی در تابستان مایل نیستند و تصور می کنند که دمای بالا و گرما موجب می شود تا ورم بینی افزایش یابد . همچنین گروه دیگری از افراد فصل بهار را به دلیل آلرژی های بیشتر در این فصل مناسب نمی دانند  .قابل توجه است که دمای هوا و آلرژی های فصل بهار هیچ ربطی به جراحی بینی ندارد و افراد می توانند بی آنکه نگران مسئله ای باشند جراحی زیبایی بینی خود را انجام دهند . در نهایت می توان گفت فصول مختلف تاثیری در روند جراحی زیبایی بینی ندارد و تنها نکته قابل توجه رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی است .

سن مناسب عمل زیبایی بینی

یک تعداد محدودیت ها و ضوابط هست که باید در انجام جراحی زیبایی بینی رعایت شود . اگر عمل بینی در سن پایین انجام گردد منجر به آسیب غضروف های رشد می شود و سبب می شود تا بینی زیبایی طبیعی خود را از دست بدهد نه نتها در عمل بینی در سنین پایین سبب زیبایی نمی شود بلکه بینی فرم نازیبایی را به خود می گیرد . سن مناسب عمل بینی در میان هفده تا پنجاه سال مناسب است .

دکتر فرشته عبدالمطلبی جراح پلاستیک بینی و صورت با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی این عارضه می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره ی 32219600-026 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر فرشته عبدالمطلبی مراجعه کنید .

 

عوارض عمل بینی

با پیشرفت علم و تکنولوژی می توان گفت عمل بینی یکی از جراحی های زیبایی بدون عارضه می باشد . اما برخی از عوارض احتمالی مانند تورم و کبودی در تمام عمل های زیبایی وجود دارد و این نوع عارضه ها موقت بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود .

شایان ذکر است، برخی از عوارض عمل بینی ناشی از جراحی می باشد که این نوع عارضه ها در اثر انتخاب نادرست و افراد غیر متخصص رخ می دهد . این نوع عارضه ها عبارتست از: اختلالات تنفسی، کوچک کردن بیش از حد، ناقرینه و … می باشد .

عمل بینی ارزان و عوارض ناشی از آن

خیلی از افراد به دنبال انجام عمل زیبایی بینی اما با هزینه کمتر و ارزان هستند . یکی از دیگر عللی که سبب می شود تا هزینه عمل بینی ارزان تر شود انجام عمل بینی در مطب می باشد . طبیعتا طبق تحقیقات انجام شده بالای نود و نه درصد عوارض به وجود آمده به دلیل شرایط غیراستاندارد اتاق عمل و افراد نامتخصص رخ داده است . کسانی که می خواهند عمل بینی را انجام دهند، طبیعتا این افراد باید در انتخاب جراح بینی بیشتر دقت نمایند و تحت هر شرایطی حاضر نباشند در مکان های غیراستاندارد جراحی را انجام دهند .

نتیجه گیری

عمل زیبایی بینی در زمستان هیچ تاثیر منفی بر روی جراحی نداشته و عوارضی را برای افراد در پی نخواهد داشت . بنابراین نگرانی در این مورد نداشته باشید . تنها در صورتی که مشکلات نظیر: سینوزیت، آلرژی، انحراف و اختلالات تنفسی دارید حتما پزشک خود را مطلع سازید .

گالری جراحی زیبایی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
برچسب ها:

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

Call Now Buttonتماس با پزشک