مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
دکتر فرشته عبدالمطلبی / جراحی بینی / جراحی زیبایی بینی و آلرژی

جراحی زیبایی بینی و آلرژی

آیا جراحی زیبایی بینی روی آلرژی یا حساسیت اثر سوء دارد ؟ آلرژی باعث تغییر نتیجه ی جراحی بینی می شود ؟ در این خصوص سوالات بسیاری است که ذهن اکثر افراد را به خود مشغول ساخته، اما آنچه اهمیت دارد این است که بدانیم آلرژی اثری روی جراحی بینی دارد یا خیر . برای اطلاع کافی در این خصوص با ما همراه باشید .

آلرژی مسئله ای است که مربوط به گلبول های سفید خون است و گلبول های سفید خون در پاسخ به بعضی مواد حساسیت زا که آلرژن گفته می شود سبب ترشح موادی می شوند که این مواد منجر به علائمی از قبیل آبریزش بینی، تورم بینی، عطسه، خارش بینی و خارش پوست می شود .

آلرژی ممکن است فصلی باشد بدین ترتیب که فرد ممکن است در  فصولی از سال علائمی بیشتری داشته باشد و در فصولی دیگری از سال علامتی از آلرژی نداشته باشد و یا اینکه آلرژی می تواند دائمی باشد بدین معنا که فرقی نمی کند فرد در چه فصلی باشد و دائما فرد علامت های نظیر: آبریزش بینی، عطسه،  خارش بینی و … را دارد .

دکتر فرشته عبدالمطلبی جراح پلاستیک بینی و صورت با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی این عارضه می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 32219600-02632227740 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

طبق تحقیقات انجام شده، آلرژی نتیجه نهایی جراحی زیبایی بینی را تحت تاثیر قرار نمی دهد و فرد در صورت اینکه آلرژی آن کنترل شود می تواند جراحی بینی را انجام دهد بدون اینکه دل نگران باشد از این بابت که بینی آن در نهایت یک بینی ایده آل نباشد . اما در صورتی که فردی آلرژی داشته باشد می تواند جراحی بینی را انجام دهد اما باید بداند که تورم بینی آن ها به نسبت فرد عادی زمان بیشتری می برد تا برطرف شود .

جراحی زیبایی بینی باعث بدتر یا بهتر شدن آلرژی می شود ؟

جراحی زیبایی بینی هیچ تاثیری بر روی آلرژی فرد ندارد . در صورت اینکه فرد اقدام به جراحی زیبایی بینی نماید بدین ترتیب که علائم آلرژی در فرد به هر صورت که باشد بعد از جراحی به همان ترتیب خواهد بود . بنابراین جراحی زیبایی بینی هیچ تاثیری در تغییر آلرژی نخواهد داشت .

گالری جراحی زیبایی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 15 =

تماس با پزشک