(026) 32219600 - 32262895
کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، ساختمان قائم، طبقه 5، واحد 14
دکتر فرشته عبدالمطلبی 4 جراحی زیبایی گوش 4 بهترین جراح زیبایی گوش در کرج
میانگین زمان مطالعه : 1 دقیقه

بهترین جراح زیبایی گوش در کرج

برچسب ها:

بهترین جراح زیبایی گوش در کرج

از جمله سوالاتی که اکثر افراد در این خصوص دارند عبارتست از :

بهترین جراح زیبایی گوش چه ویژگی های دارد ؟ بهترین دکتر گوش، حلق و بینی در کرج کیست ؟ آیا می دانید بهترین جراح گوش چه کسی است ؟ در ادامه مطلب به طور جامع در این مورد بحث خواهیم داشت .

بهترین جراح گوش باید تجربه لازم و کافی را در زمینه زیبایی و درمانی داشته باشد و با نوع تکنیک به کار رفته در جراحی از بروز عوارض جدی پیشگیری نمایید .

دکتر فرشته عبدالمطلبی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و سر و گردن، فارغ التحصیل پزشک عمومی از دانشگاه ایران در سال 1383 و فارغ التحصیل تخصص گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه تهران در سال 1389 می باشد و همچنین عضو هیئت مدیره انجمن گوش، حلق و بینی ایران می باشد .

بهترین جراح زیبایی گوش در کرج

بهترین جراح زیبایی گوش در کرج

جراحی زیبایی گوش

یکی دیگر از جراحی های متداول زیبایی جراحی زیبایی گوش و یا اتوپلاستی می باشد . بهترین زمان جراحی برای کودکان قبل از ورود به مدرسه حدود پنج تا شش سال می باشد . در خیلی از موارد جراحی انجام نمی شود و در سنین بالاتر به درخواست خود فرد صورت می گیرد . این جراحی به صورت بی حسی موضعی می باشد . زاویه نرمال بین سر و گوش به طور متوسط بین بیست و پنج تا سی و پنج درجه می باشد در این صورت نرمال است و نیاز به جراحی ندارد . در صورتی که این زاویه بیش از 40 درجه باشد نیاز به جراحی زیبایی دارد .

بیشتر بخوانید
اقدامات پیش از جراحی زیبایی گوش

کاربرد جراحی زیبایی گوش

کاربرد اصلی این جراحی برای کودکانی است که در هنگام تولد گوش نداشته اند و یا گوش های غیر طبیعی دارند . البته خیلی کاربرد های دیگر هم دارد در مواقعی که ضرباتی به گوش وارد می شود و یا اگر گوش پاره شود می توانید از این جراحی برای برطرف کردن نواقص استفاده نمایید . علاوه بر این برای افرادی که گوش های با ظاهر آینه ای و بزرگ دارند هم کاربرد دارد .

دکتر فرشته عبدالمطلبی بهترین جراح بینی در کرج با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی این عارضه می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 32219600-02632227740 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

نحوه جراحی زیبایی گوش

بعد از رعایت اقدامات پیش از جراحی زیبایی گوش می توانیم تحت جراحی زیبایی قرار بگیریم . ابتدا تزریق بی حسی در زیر گوش و پشت گوش انجام می شود . سپس برش مخصوص در پشت گوش داده می شود که بعد از بهبود معمولا به سختی دیده می شود و این جراحی با بی حسی موضعی انجام می شود و درد خاصی ندارد . قسمت اضافی پوست برداشته می شود سپس بافت پوستی و زیر جلدی از روی غضروف جدا می شود . در قسمت های ممکن است نیاز به دستگاه کوتر داشته باشد و این روند برای کنترل خونریزی می باشد . با نخ های مخصوص غضروف شکل دلخواه و استاندارد خود را می گیرد و جنس نخ ها نایلون است و در داخل گوش تا به آخر عمر باقی می ماند و مشکلی برای فرد به وجود نمی آورد . معمولا سه تا چهار عدد بخیه لازم است تا گوش شکل استاندارد خود را پیدا کند و فرم دهی در قسمت های بالا و پایین گوش صورت می گیرد . در برخی موارد ممکن است غضروف نیاز به برش داشته باشد و در آخر محل برش منظم بخیه زده و پانسمان می شود .

بیشتر بخوانید
جراحی سوراخ های بینی

هزینه جراحی زیبایی گوش

هزینه عمل زیبایی گوش همانند دیگر جراحی ها طبق تعرفه نظام پزشکی کشور تعیین شده و هزینه ها براساس آن اعمال می شود به علاوه هزینه های بیهوشی و کلینیک نیز می باشد . لذا برای کسب اطلاع از هزینه جراحی زیبایی گوش به جراح و متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح بینی در کرج مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

سوالات متداول جراحی زیبایی گوش

تکنیک های جراحی گوش های برجسته

مراقبت های بعد از جراحی گوش

تکنیک های جراحی زیبایی گوش

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *