(026) 32219600 - 32262895
کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، ساختمان قائم، طبقه 5، واحد 14
میانگین زمان مطالعه : 1 دقیقه

جراحی بینی فانتزی

برچسب ها:

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی یکی از جراحی های زیبایی می باشد که در خانم های جوان بسیار طرفدار دارد . باید گفت بیشتر افراد متقاضی برای جراحی بینی فانتزی به طور دقیق تعریفی دقیق از بینی فانتزی ندارند و بیشتر، بینی از نوع قوس دارو نوک تیز برای آن ها مدنظر می باشد . جراحی بینی فانتزی برای افراد باید با شرایط خاص انجام شود .

برخی از بینی ها شرایط کافی برای بینی های فانتزی ندارند،در صورتی که افراد اصرار به جراحی بینی فانتزی دارند . جراح بینی باید با خواسته این افراد مخالفت کند ،زیرا هر بینی کوچک و سربالا دلیل بر زیبایی نمی باشد .بینی هایی که پوست ضخیم و کلفتی دارند را نمی توان بیش از اندازه کوچک کرد زیرا می تواند اثری منفی در چهره فرد ایجاد کند و سبب افتادگی و غیر طبیعی شدن بینی در آن ها شود .

جراحی بینی فانتزی در چه بینی هایی انجام پذیر است

در مرحله ابتدایی قبل از جراحی بینی ،جراح باید بینی بیمار را به طور کامل بررسی و معاینه کند .اگر بینی از غضروف های قوی برخوردار باشد ،جراحی بینی فانتزی امکان پذیر می باشد و باعث زیبایی درچهره فرد می گردد .در صورتی هم که غضروف های بینی از استحکام خوبی برخوردار نباشند نیز جراح بینی می تواند با استفاده از پروتز و گرافت های بینی استحکام غضروف را برای بیمار تا حدودی ایجاد کند . در افرادی که بینی های استخوانی دارند ،جراحی بینی فانتزی بیشتر انجام می شود ،زیرا در این نوع از بینی ها حجم بسیار زیادی از بینی استخوان می باشد .

بیشتر بخوانید
اسپلینت بینی چیست ؟

جراحی-بینی-فانتزی

نتیجه جراحی در بینی های فانتزی

در جراحی بینی فانتزی نیاز است بینی به میزان قابل توجهی کوچک شود ،باید در ابتدا جراح بینی در حین جراحی بینی  به جنبه سلامت بیمار توجه داشته باشد .همچنین بهتر است بعد از انتخاب جراح بینی خود به او اعتماد کنید و تقاضاهای غیر معمول از جراحی خود نداشته باشید زیرا می تواند در نتیجه جراحی بین شما تاثیر گذار باشد . یک جراح بینی خوب در جراحی بینی فانتزی باید به تناسب بینی با چهره افراد توجه داشته باشد .

متاسفانه برخی از مردان از جراح بینی خود تقاضای بینی فانتزی دارند . بینی فانتزی و کوچک در چهره مردانه سبب زیبایی نمی شود و می تواند باید بد شکلی در آن ها گردد . تمامی این موارد باید در جلسه مشاوره قبل از جراحی بینی عنوان شوند ،تا جراح بینی از انتظارات بیمار خود آگاه باشد و در صورتی که نوع بینی در افراد برای جراحی بینی فانتزی متناسب نباشد ،از انجام جراحی بینی فانتزی بازدارند .

 

سایر خدمات دکتر عبدالمطلبی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی

راه های ارتباطی دکتر عبدالمطلبی جراح بینی کرج

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *