(026) 32219600 - 32262895
کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، ساختمان قائم، طبقه 5، واحد 14
دکتر فرشته عبدالمطلبی 4 جراحی بینی 4 هزینه جراحی زیبایی بینی
میانگین زمان مطالعه : 1 دقیقه

هزینه جراحی زیبایی بینی

برچسب ها:

هزینه جراحی زیبایی بینی

افرادی که خواهان انجام جراحی زیبایی بینی هستند، در رابطه با هزینه این جراحی سوالات متداولی ذهن آن ها را درگیر کرده است، عوامل مختلفی می تواند در هزینه این جراحی تاثیر گذار باشد که در زیر به آن ها اشاره شده است. برخی افراد برای انجام جراحی بینی خود فاکتور هزینه را اصلی ترین مسئله در نظر می گیرند و در انتخاب پزشک به جای توجه به نمونه کار ها و تجربه ی پزشک، مسئله هزینه جراحی را اعمال می کنند. با توجه به این نکته که مهارت و تجربه ی جراح پلاستیک در کسب نتیجه ی مطلوب بسیار اثر گذار است و تجربه ی پزشک در روند بهبودی بیمار و کاهش عوارض عمل بینی نقش بسزایی دارد. لزوم توجه به نکات زیر قابل درک است. برای مثال خونریزی بعد از عمل بینی یکی از شایع ترین عوارض جراحی است که در هفته ی اول پس از جراحی طبیعی است اما در برخی موارد با آسیب به عروق خونی بافت بینی این خونریزی ممتد و تشدید می شود که نیاز است بیمار مجددا به پزشک مراجعه نماید.

بهترین جراح زیبایی بینی در کرج

عوامل موثر در هزینه جراحی بینی

فاکتور های مشخصی در تعیین هزینه جراحی بینی دخیل است. جراحی بینی متقاضیان زیادی دارد و این جراحی در سراسر شهر های کشور ما توسط جراح پلاستیک و متخصصان انجام می شود. برخی افراد برای اطمینان از کسب نتیجه ی مطلوب اصرار دارند جراحی را در شهر تهران انجام دهند و این مسئله افزایش نسبی هزینه جراحی بینی را در پی دارد. انتخاب بهترین جراح بینی در شهر محل سکونت بسیار بهتر است. زیرا تغییرات اقلیمی در سلامت عمومی بیمار قبل و بعد از جراحی بینی اثر می گذارد و طبیعتا می تواند نتیجه ی جراحی را تغییر دهد. بدیهی است هزینه جراحی بینی استخوانی توسط بهترین جراح بینی استخوانی در کرج  یا تهران متفاوت از دیگر شهر ها است.

بیشتر بخوانید
استحمام بعد از جراحی بینی

انواع جراحی بینی

جراحی بینی زنان به نسبت رایج تر از جراحی بینی مردانه است در حالی که جراحی بینی مردانه علاوه بر زیبایی، به قصد رفع شکستگی بینی  و جراحی پولیپ بینی از بازخورد و رضایت  مطلوبی برخوردار است. از جمله خدمات جراح زیبایی بینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی کج

 انحراف تیغه بینی

ترمیم بینی و . . .

جراحی زیبایی بینی در کرج

تجربه و تخصص جراح

زمانی که برای جراحی زیبایی بینی خود یک جراح بینی متخصص با تجربه فراوان در این زمینه انتخاب می کنید نتایج بسیار خوبی را از جراحی زیبایی بینی خود می توانید دریافت نمایید، توجه نمایید که جراحی که انتخاب می کنید تخصص کافی در زمینه جراحی زیبایی بینی را داشته باشد. بررسی عکس های قبل و بعد از جراحی بینی بیمارانی که قبلا تحت عمل جراحی قرار گرفته اند در انتخاب یک جراح با تجربه می تواند کمک شایانی کند، تخصص و مهارت جراح تاثیر به سزایی در هزینه جراحی بینی دارد.

هزینه کلینیک

امکانات کلینیک و تجهیزات مورد استفاده در کلینیک در هزینه جراحی زیبایی بینی می تواند تاثیر گذار باشد . هزینه جراحی زیبایی بینی در کلینیک معروف که کادر پزشکی مجربی دارد و مجهر به تکنولوژی جدید روز دنیاست به نسبت سایر کلینیک ها بیشتر می باشد.

هزینه-جراحی-زیبایی-بینی

محل و کشور

هزینه جراحی بینی در کشور و استان های مختلف نسبت به یکدیگر متفاوت می باشد ، هزینه جراحی بینی درشهر های پر جمعیت و مجهز تر مانند پایتخت کشور ها، نسبت به شهر های دیگر کمی بیشتر می باشد.

بیشتر بخوانید
جراحی پره های بینی

پرداخت هزینه جراحی بینی توسط موسسات بیمه

جراحی بینی لزوما به دلیل زیبایی انجام نمی شود و در برخی موارد برای درمان و اصلاح مسیر تنفسی بیمار انجام می شود. در صورتی که جراحی بینی به قصد زیبایی انجام گیرد موسسات بیمه هزینه آن را تقبل نمی کنند.  اما در صورتی که جراحی بینی برای درمان شکستگی بینی یا اصلاح ساختار بینی به منظور رفع مشکلات تنفسی انجام شود. هزینه جراحی بینی تحت پوشش بیمه قرار می گردد.

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد هزینه انجام جراحی زیبایی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد، پیچیدگی درمان و تخصص جراح از عواملی می باشد که در هزینه جراحی بینی بسیار می تواند تاثیر بگذارد بدین منظور پزشکانی که از سطح تجربه و تخصص بالاتری برخوردار هستند نسبت به سایر جراحان هزینه عمل زیبایی بینی آن ها بالاتر می باشد . به طور کل هزینه عمل زیبایی بینی با توجه به هزینه جراح، هزینه متخصص بی هوشی و هزینه تجهیزات کلینیک محاسبه می شود . قبل از جراحی زیبایی بینی دکتر فرشته عبدالمطلبی تمامی اطلاعات لازم را در رابطه با نحوه جراحی بینی و هزینه این جراحی در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *