(026) 32219600 - 32262895
کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، ساختمان قائم، طبقه 5، واحد 14
دکتر فرشته عبدالمطلبی / جراحی بینی / جراح بینی خوب در کرج
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

جراح بینی خوب در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراح بینی خوب در کرج

خیلی از افراد ساکن استان البرز به دنبال یافتن جراح بینی خوب در کرج برای رسیدن به انتظارات خود از عمل رینوپلاستی هستند. در زمان حاضر؛ با گسترش جراحی زیبایی بینی و وجود جراحان فعال و بیشمار در این حوزه، شاید این امر کمی دشوار به نظر بیاید.

 • ولی نگران نباشید با در نظر گرفتن پاره ای از موارد و فاکتورهای مهم می توانید به این مهم دست یابید و از عمل جراحی بینی خود و نتایج ایده آل آن لذت ببرید.

جراحی بینی می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی چهره فرد داشته باشد . در اجزای صورت بینی یکی از اجزای مهم می باشد  که تاثیر بسزایی در زیبایی چهره فرد دارد . در نتیجه این امر ، جراحی بینی در بین مردان و زنان بسیار فراگیر شده است .

 • اصولا افراد تمایل دارند جراح بینی خود را از شهر و یا شهرستانی که ساکن هستند انتخاب کنند .
 • افراد متقاضی جراحی بینی در کرج می توانند برای انتخاب جراح بینی مدنظر خود از راه های مختلفی استفاد ه کنند. بازدید از نمونه کار های دکتر در گالری وب سایت می تواند شما را به سلیقه و نحوه ی جراحی ،جراح مورد نظر نزدیک کند.
 • همین طور با مراجعه حضوری به مطب جراح و پرس و جو از بیماران وی می تواند  بسیار کمک کنند باشد .
جراح بینی خوب در کرج

جراح بینی خوب در کرج

یک جراح بینی خوب در کرج باید مواردی را برای جراحی بینی در نظر بگیرد:

 • جراح بینی خوب در کرج  باید در حین جراحی سلامت عملکرد تنفسی بیمار را در اولویت قر ار بدهد .
 • همچنین از تمامی خواسته ها و علایق بیمار خود آگاهی داشته باشد تا بتواند وی را به خواسته خود  نزدیک کند  . آگاهی از انتظارات بیمار از جراحی بینی می تواند به جراح بینی در حین جراحی کمک بسیار ی کند  .

جراح بینی خوب در کرج باید با تمامی تکنیک ها  و روش های جراحی بینی در حین جراحی آگاهی لازم را داشته باشد

بیشتر جراحان بینی بعد از اتمام جلسات مشاوره قبل از جراحی بینی ،برای اطمینان بیشتر، نتیجه کار  را با کمک روشی به نام جراحی بینی سه بعدی به بیمار خود نشان می دهند .

 

 • برای انتخاب یک جراح بینی خوب در کرج توصیه می شود تا مهارت و تجربه پزشک را بررسی کنید. با انتخاب یک جراح بینی خوب در کرج می توانید بهترین نتیجه را بعد از جراحی مشاهده کنید و از این اقدام خود بیشترین لذت را ببرید.
 • از وظایف یک  جراح بینی خوب می توان این را بیان کرد که باید در هنگام پاسخ گویی به سوالات مراجعه کنندگان صبر و حوصله کافی را داشته و همراهی نماید. همچنین بعد از جراحی بینی، راهنمایی های لازم را  در اختیار بیمار بگذارد تا دوره بهبود بیمار به بهترین وجه ممکن بگذرد.
 • اکثر افرادی که برای جراحی بینی به جراح مراجعه می کنند انتظارات تا حدودی نامطلوب از جراح بینی در خصوص رفع ایرادات بینی خود دارند. یک جراح خوب بینی می تواند با در نظر گرفتن نظر بیمار و همچنین بررسی فرم و شکل بینی فرد اقدام به جراحی بینی کند.
 • به طور مثال جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی با تفاوت هایی همراه است که بیمار از آن با خبر نیست و جراح می تواند این تفاوت را در اختیار فرد بگذارد. این همکاری متقابل باعث ایجاد نتیجه مطلوب بعد از جراحی بینی می شود.

نمونه کار جراحی بینی

بررسی نمونه کارهای جراحی بینی مهم ترین گام برای شیوه کار جراح مورد نظرتان می باشد. شاید این اصطلاحات برایتان آشنا باشد که فلان جراح فانتزی کار هستش و یا فلان جراح طبیعی کار…

تمام این موارد را از درصد بالای نمونه کار جراحی بینی پزشک مذکور می توانید بفهمید. در این قسمت نمونه ای از گالری تصاویر نمونه کارهای جراحی بینی دکتر فرشته عبدالمطلبی (جراح بینی در کرج) را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم:

کم کردن ریسک های جراحی بینی

 • انتخاب جراح بینی متخصص خوب و متبحر در ارجحیت باشد.
 • انجام توصیه هایی که از طرف جراح بینی قبل و بعد از جراحی دریافت می شود. انجام درست، به موقع و صحیح این توصیه های می تواند روند بهوبد را تسریع بخشیده و نتیجه جراحی زودتر مشاهده شود.
 • بیمار و جراح بینی باید ارتباط خود را در تمام طول درمان بینی، قبل و بعد از جراحی بینی حفظ کنند.

ویژگی های جراح بینی خوب چیست؟

به گفته دکتر عبدالمطلبی جراح بینی خوب، جراحی است که بینی شما را با دیدگاه منطقی معاینه کند و بسته به نوع بینی بتواند به شما نوع جراحی، نحوه جراحی، میزان زمان لازم برای جراحی و نتیجه جراحی را اطلاع دهد. همچنین یک حس آرامش را در فرد ایجاد کند، زیرا این حس آرامش می تواند یک اعتماد قلبی بین بیمار و جراح بینی ایجاد کند. جراح بینی می توان با تجربه و مهارت خود این اعتماد و اطمینان را به بیمار با نشان دادن نتیجه مطلوب بعد از جراحی نشان دهد.

دیگر ویژگی جراح بینی خوب

 • انصاف در ارائه مشاوره و ویزیت
 • داشتن سابقه درخشان در جراحی بینی
 • داشتن بیشترین رضایت از بیماران بعد از جراحی
 • اطلاع از آخرین علم و تکنولوژی برای جراحی بینی
 • داشتن علم و تجربه و هنر در حین جراحی بینی، زیرا جراحی بینی تلفیق علم و تجربه و هنر می باشد.
 • داشتم مهارت کافی در هر نوع از جراحی بینی (جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی طبیعی، جراحی بینی فانتزی، جراحی بینی مردانه و…..)

روش-های-جراحی-زیبایی-بینی

نقش تخصص پزشک در روند جراحی

مطمئنا یک جراح با تجربه و حاذق کارنامه ی درخشان و قابل قبول تری نسبت به سایر جراحان نوپا در عرصه جراحی زیبایی بینی، دارد. به خاطر داشته باشید تبحر یک جراح می تواند پشتوانه ی بسیار محکمی برای کسب نتایج ایده آل در روند جراحی بینی و بعد از آن باشد.

پیش بینی دقیق نتایج حاصل از عمل جراحی امری غیرممکن است. هیچ جراحی نمی تواند از نتایج حتمی جراحی بینی برای مراجعه کننده ی خود صحبت کند. به طور مثال ممکن است تست های قبل از جراحی بینی حاکی از آمادگی بالای فرد برای تجربه این عمل جراحی، باشد. ولی ممکن است همین فرد در حین عمل جراحی دچار مشکلاتی شود که نیازمند مدیریت صحیح جراح می باشد.

جراح باید با توجه به تخصص و تبحر خود آمادگی کامل و کافی برای مواجه شدن با عوامل مختلف و حتی نامطلوب در حین جراحی بینی باشد. به همین دلیل اولین خصوصیت یک جراح بینی خوب در کرج، برخورداری از سطح بالای علم و مهارت می باشد.

معمولا جراح حاذق مسئولیت جراحی را به عهده می گیرد و بیمار را نسبت به عوارض احتمالی و نتایج جراحی خود مطلع می سازد.

 

بعد روحی انتخاب بهترین جراح بینی در کرج

مطمئنا دغدغه ی اصلی متقاضیان جراحی بینی، کسب نتیجه ایده آل و دلخواه از این جراحی می باشد. برای دستیابی به این مهم لازم است یک سری نکات را مد نظر قرار داد.

بدیهی است مشاوره، جست و جو برای یافتن یک جراح حاذق، توانمدند و با تجربه اولین قدم برای رسیدن به هدفتان از این جراحی می باشد. بنابراین در انتخاب خوب هوشمند عمل کنید و سعی کنید مشاوره های لازم را در انتخاب جراح حاذق مد نظر قرار دهید.

یکی از مهم ترین تاثیرات انتخاب جراح حاذق برای عمل بینی، ایجاد اطمینان خاطر و آرامش ذهنی می باشد. این امر می تواند آمادگی فرد برای تجربه عمل زیبایی بینی را بیش از بیش افزایش دهد.

 • همچنین با انتخاب صحیح می توانید بر استرس و اضطراب کاذب خود از عمل جراحی، چیره شوید.
خانم دکتر فرشته عبدالمطلبی

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و سر و گردن

– فارغ التحصیل پزشک عمومی از دانشگاه ایران در سال 1383

– فارغ التحصیل تخصص گوش و گلو و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه تهران در سال 1389

– عضو هیئت مدیره انجمن گوش، حلق وبینی ایران (شاخه کرج)

– دوره تکمیلی آندوسکوپی و راینولوژی

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 6 =

Call Now Buttonتماس با پزشک