(026) 32219600 - 32262895
کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، ساختمان قائم، طبقه 5، واحد 14
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

ترمیم بینی عمل شده

ترمیم بینی عمل شده

به طور میانگین 10 درصد از جراحی های زیبایی بینی ممکن است نیاز به ترمیم داشته باشند . در این مقاله قصد داریم به مطالبی نظیر ذیل بپردازیم .

  • ترمیم بینی عمل شده بدون جراحی
  • ترمیم بینی عمل شده با بی حسی
  • ترمیم بینی عمل شده چگونه است
  • عمل سرپایی ترمیم بینی
  • ترمیم نوک بینی
  • سوهان کشیدن بینی بعد از عمل
ترمیم بینی عمل شده

ترمیم بینی عمل شده

اگر پس از جراحی زیبایی بینی از ظاهر بینی خود ناراضی بودید الزاما به معنای عملکرد ضعیف جراحتان نیست . اگر جراح نیز عقیده دارد که نتیجه رضایت بخش بوده و موافق است که انتظاراتتان واقع بینانه است و برنامه ویژه ای برای برطرف کردن مشکل دارد؛ همچنین سابقه انجام راینوپلاستی ترمیمی مجدد دارد، باید اجازه دهید خود او جراحی دوباره را انجام دهد .

با این حال توجه داشته باشید که هر عملی روی بینی بسیار مشکل تر از عمل قبلی خواهد بود . علاوه بر این جراحی ترمیمی تضمینی برای رفع مشکل نخواهد بود .

برای کسب بهترین نتیجه از راینوپلاستی ترمیمی، نزد جراحی بروید که علاوه بر راینوپلاستی در راینوپلاستی ترمیمی مجدد – دو عمل کاملا متفاوت – نیز تبحر داشته باشد.

انتخاب جراح بینی

برای به حداقل رساندن نیاز به راینوپلاستی ترمیمی مجدد جراح مجربی برگزینید . مثلا جراحی که حداقل در سه سال، 100 راینوپلاستی انجام داده باشد .

ارتباطی بین تعداد دقیق عمل های سالانه و تجربه کلی پزشک، که با گذشت زمان حاصل می شود وجود ندارد .

چارچوب زمانی حائز اهمیت است زیرا نتایج نهایی در راینوپلاستی ممکن است تا 2 سال مشخص نشود . به همین ترتیب، جراحان باید این فرصت را داشته باشند تا همانگونه که تکنیک های خود را تغییر می دهند نتایج خود را در طی زمان ارزیابی کنند . جراحان پلاستیک بینی که حداقل در سه سال 100 عمل راینوپلاستی انجام می دهند به خاطر نتایج مطلوبی که کسب کرده اند احتمالا به کار خود در این زمینه ادامه می دهند .

آنهایی که نتایج نامطلوبی کسب کرده اند غالبا در کمتر از سه سال این عمل را کنار می گذارند . جراحان پلاستیک بینی مانند اغلب افراد از موفقیت لذت می برند و از شکست می پرهیزند .

با این حال حتی کار برخی از زبردست ترین جراحان به جراحی ترمیمی مجدد نیاز پیدا می کنند .

دکتر فرشته عبدالمطلبی بهترین جراح بینی در کرج با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی این عارضه می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 32219600-02632227740 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

زمان مناسب جراحی ترمیم بینی عمل شده

در صورت نیاز به جراحی ترمیمی مجدد، حداقل یکسال پس از نخستین عمل خود صبر کنید . از آنجایی که ممکن است ظاهر بینی با گذشت زمان تغییر کند، حتی پس از دو سال نیازی به راینوپلاستی ترمیمی مجدد نشود .

این کار مشکل خاصی ندارد و می تواند انجام شود و فقط باید زمان لازم از آن گذشته باشد . بدین معنا که بینی یک فرآیند دارد و زمان می برد تا التهابات بینی برطرف شود و این زمان حدود یک سال است . توصیه می شود افرادی که جراحی زیبایی بینی را انجام می دهند مکررا طبق یک الگو برنامه دار به پزشک مراجعه نمایند ولی این زمان اجازه دهند بگذرد تا نتیجه نهایی بینی مشخص شود و بعد اقدام به جراحی بینی مجدد نمایند .

انتظارات نهایی

راینوپلاستی با ایجاد تغییراتی در استخوان و غضروف بینی، ظاهر آن را تغییر می دهد . این عمل باید متناسب با نیازهای فرد انجام شود .

شاید بتوان اذعان کرد که عمل راینوپلاستی دشوارترین عمل زیبایی محسوب می شود؛ زیرا در فرآیند التیام آن متغییرهای مختلفی دخیلند که به سادگی قابل کنترل نیستند .

یافتن جراح زیبایی بینی بسیار مجرب در این زمینه بسیار حیاتی است . جراح زیبایی بینی توانایی خلق چهره ای جدید به همراه ایجاد اعتماد به نفسی دوباره را دارد . تنها کافی است در انتخاب خود دقت کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح بینی در کرج مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

جراحی بازسازی بینی

عمل بینی در تابستان

مراقبت های بعد از جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
خانم دکتر فرشته عبدالمطلبی

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و سر و گردن

– فارغ التحصیل پزشک عمومی از دانشگاه ایران در سال 1383

– فارغ التحصیل تخصص گوش و گلو و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه تهران در سال 1389

– عضو هیئت مدیره انجمن گوش، حلق وبینی ایران (شاخه کرج)

– دوره تکمیلی آندوسکوپی و راینولوژی

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

Call Now Buttonتماس با پزشک