(026) 32219600 - 32262895
کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، ساختمان قائم، طبقه 5، واحد 14

هزینه جراحی زیبایی بینی

افرادی که خواهان انجام جراحی زیبایی بینی هستند، در رابطه با هزینه این جراحی سوالات متداولی ذهن آن ها را درگیر کرده است، عوامل مختلفی می تواند در هزینه این جراحی تاثیر گذار باشد که در زیر به آن ها اشاره شده است :
تجربه و تخصص جراح
زمانی که برای جراحی زیبایی بینی خود یک جراح بینی متخصص با تجربه فراوان در این زمینه انتخاب می کنید نتایج بسیار خوبی را از جراحی زیبایی بینی خود می توانید دریافت نمایید، توجه نمایید که جراحی که انتخاب می کنید تخصص کافی در زمینه جراحی زیبایی بینی را داشته باشد. بررسی عکس های قبل و بعد از جراحی بینی بیمارانی که قبلا تحت عمل جراحی قرار گرفته اند در انتخاب یک جراح با تجربه می تواند کمک شایانی کند ، تخصص و مهارت جراح تاثیر به سزایی در هزینه جراحی بینی دارد .

هزینه کلینیک

امکانات کلینیک و تجهیزات مورد استفاده در کلینیک در هزینه جراحی زیبایی بینی می تواند تاثیر گذار باشد . هزینه جراحی زیبایی بینی در کلینیک معروف که کادر پزشکی مجربی دارد و مجهر به تکنولوژی جدید روز دنیاست به نسبت سایر کلینیک ها بیشتر می باشد .

هزینه-جراحی-زیبایی-بینی
محل و کشور

هزینه جراحی بینی در کشور و استان های مختلف نسبت به یکدیگر متفاوت می باشد ، هزینه جراحی بینی درشهر های پر جمعیت نسبت به شهر های دیگر کمی بیشتر می باشد .

پرداخت هزینه جراحی بینی توسط موسسات بیمه

جراحی بینی جزو جراحی زیبایی به حساب می اید و موسسات بیمه هزینه این جراحی را پرداخت نمی کنند اما در صورتی که ساختار بینی به منظور رفع مشکلات تنفسی اصلاح شود هزینه جراحی بینی تحت پوشش بیمه قرار می یگرد

جمع‌بندی

همانطور که گفته شد هزینه جراحی زیبایی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد، پیچیدگی درمان و تخصص جراح از عواملی می باشد که در هزینه جراحی زیبایی بینی بسیار می تواند تاثیر بگذارد بدین منظور پزشکانی که از سطح تجربه و تخصص بالاتری برخوردار هستند نسبت به سایر جراحان هزینه جراحی زیبایی بینی آن ها بالاتر می باشد . به طور کل هزینه جراحی زیبایی یبنی با توجه به هزینه جراح، هزینه متخصص بی هوشی و هزینه تجهیزات کلینیک محاسبه می شود . قبل از جراحی زیبایی بینی دکتر فرشته عبدالمطلبی تمامی اطلاعات لازم را در رابطه با نحوه جراحی بینی و هزینه این جراحی در اختیار شما عزیزان قرار می دهند .

سایر خدمات دکتر عبدالمطلبی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی

ترمیم بینی و . . .

راه های ارتباطی دکتر عبدالمطلبی جراح بینی کرج

تلگرام دکتر عبدالمطلبی : drabdolmotalebi

اینستاگرام دکتر عبدالمطلبی :

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 9 =