جراح بینی خوب در کرج
24 سپتامبر

جراح بینی خوب در کرج

جراح بینی خوب در کرج

جراحی بینی می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی چهره فرد داشته باشد . در اجزای صورت بینی یکی از اجزای مهم می باشد  که تاثیر بسزایی در زیبایی چهره فرد دارد . در نتیجه این امر ، جراحی بینی در بین مردان و زنان بسیار فراگیر شده است .

می توان گفت جراح بینی در در داشتن یک بینی زیبا بسیار مهم است . افراد متقاضی جراحی زیبایی بینی باید در انتخاب جراح بینی خود دقت کافی را داشته باشند تا بتوانند انتخابی صحیح و درست داشته باشند.

اصولا افراد تمایل دارند جراح بینی خود را از شهر و یا شهرستانی که ساکن هستند انتخاب کنند .

افراد متقاضی جراحی بینی در کرج می توانند برای انتخاب جراح بینی  مدنظر خود از راه های مختلفی استفاد ه کنند . بازدید از نمونه کار های دکتر در گالری وب سایت می تواند شما را به سلیقه و نحوه ی جراحی ،جراح مورد نظر نزدیک کند . همین طور با مراجعه حضوری به مطب جراح و پرس و جو از بیماران وی می تواند  بسیار کمک کنند باشد .

جراح بینی خوب در کرج

یک جراح بینی خوب در کرج باید مواردی را برای جراحی بینی در نظر بگیرد .

جراح بینی خوب در کرج  باید در حین جراحی سلامت عملکرد تنفسی بیمار را در اولویت قر ار بدهد .

همچنین از تمامی خواسته ها و علایق بیمار خود آگاهی داشته باشد تا بتواند وی را به خواسته خود  نزدیک کند  . آگاهی از انتظارات بیمار از جراحی بینی می تواند به جراح بینی در حین جراحی کمک بسیار ی کند  .

جراح بینی خوب در کرج باید با تمامی تکنیک ها  و روش های جراحی بینی در حین جراحی آگاهی لازم را داشته باشد

بیشتر جراحان بینی بعد از اتمام جلسات مشاوره قبل از جراحی بینی ،برای اطمینان بیشتر، نتیجه کار  را با کمک روشی به نام جراحی بینی سه بعدی به بیمار خود نشان می دهند .

برای انتخاب یک جراح بینی خوب در کرج توصیه می شود تا مهارت و تجربه پزشک را بررسی کنید. با انتخاب یک جراح بینی خوب در کرج می توانید بهترین نتیجه را بعد از جراحی مشاهده کنید و از این اقدام خود بیشترین لذت را ببرید.

برای بررسی مهارت جراح بینی می توانید با بیمارانی که به مطب جراح بینی برای چکاپ دوره ای آمده اند صحبت کنید و تصمیم خود را در خصوص انتخاب جراح بینی بگیرید. همچنین می توانید از جراح بینی خوب در کرج بخواهید تا نمونه کار های خود را در اختیارتان بگذارد.

از وظایف یک  جراح بینی خوب می توان این را بیان کرد که باید در هنگام پاسخ گویی به سوالات مراجعه کنندگان صبر و حوصله کافی را داشته و همراهی نماید. همچنین بعد از جراحی بینی، راهنمایی های لازم را  در اختیار بیمار بگذارد تا دوره بهبود بیمار به بهترین وجه ممکن بگذرد.

اکثر افرادی که برای جراحی بینی به جراح مراجعه می کنند انتظارات تا حدودی نامطلوب از جراح بینی در خصوص رفع ایرادات بینی خود دارند. یک جراح خوب بینی می تواند با در نظر گرفتن نظر بیمار و همچنین بررسی فرم و شکل بینی فرد اقدام به جراحی بینی کند. به طور مثال جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی با تفاوت هایی همراه است که بیمار از آن با خبر نیست و جراح می تواند این تفاوت را در اختیار فرد بگذارد. این همکاری متقابل باعث ایجاد نتیجه مطلوب بعد از جراحی بینی می شود.

جراحی ترمیم بینی

بعضی از بیماران، بعد از جراحی از ظاهر بینی خود راضی نبود و در خواست جراحی ترمیم بینی خود را می دهند. این ایراد ممکن است به دلیل تورم های اطراف بینی به وجود آمده باشد و بعد از کاهش ورم های گفته شده بینی ظاهر مطلوبی به خود می گیرد. ولی بعضی از ایرادات به دلیل اشتباهات جراح بینی یا توقعات بیش از حد بیمار از جراح بینی است. با این حال باید بیمار باید تا حدود یک سال منتظر نماند تا نتیجه جراحی بینی خود را مشاهده کند و سپس تصمیم به جراحی  ترمیم بینی بگیرد.

کم کردن ریسک های جراحی بینی

 • انتخاب جراح بینی متخصص خوب و متبحر در ارجحیت باشد.
 • انجام توصیه هایی که از طرف جراح بینی قبل و بعد از جراحی دریافت می شود. انجام درست، به موقع و صحیح این توصیه های می تواند روند بهوبد را تسریع بخشیده و نتیجه جراحی زودتر مشاهده شود.
 • بیمار و جراح بینی باید ارتباط خود را در تمام طول درمان بینی، قبل و بعد از جراحی بینی حفظ کنند.

ویژگی های جراح بینی خوب چیست؟

به گفته دکتر عبدالمطلبی جراح بینی خوب، جراحی است که بینی شما را با دیدگاه منطقی معاینه کند و بسته به نوع بینی بتواند به شما نوع جراحی، نحوه جراحی، میزان زمان لازم برای جراحی و نتیجه جراحی را اطلاع دهد. همچنین یک حس آرامش را در فرد ایجاد کند، زیرا این حس آرامش می تواند یک اعتماد قلبی بین بیمار و جراح بینی ایجاد کند. جراح بینی می توان با تجربه و مهارت خود این اعتماد و اطمینان را به بیمار با نشان دادن نتیجه مطلوب بعد از جراحی نشان دهد.

دیگر ویژگی جراح بینی خوب

 • انصاف در ارائه مشاوره و ویزیت
 • داشتن سابقه درخشان در جراحی بینی
 • داشتن بیشترین رضایت از بیماران بعد از جراحی
 • اطلاع از آخرین علم و تکنولوژی برای جراحی بینی
 • داشتن علم و تجربه و هنر در حین جراحی بینی، زیرا جراحی بینی تلفیق علم و تجربه و هنر می باشد.
 • داشتم مهارت کافی در هر نوع از جراحی بینی (جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی طبیعی، جراحی بینی فانتزی، جراحی بینی مردانه و…..)

روش-های-جراحی-زیبایی-بینی

روش های جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی روش های متفاوتی دارد، که جراح بینی با توجه به مهارت و تجربه خود و شرایط بیمار در خصوص نوع بینی، اقدام به جراحی بینی می نماید. این روش به دسته کلی تقسیم می شود، که در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم.

 • روش رینوپلاستی بسته(جراحی بسته بینی)

جراحی بینی به روش رینوپلاستی بسته جز روش های اولیه جراحی بینی بوده و بیشتر جراحی های بینی با این روش انجام شده است. در این روش همانطور که از اسمش پیداست، هیچ برشی بین دیواره های دو سوراخ بینی زده نمی شود و تمامی برش هایی که برای انجام جراحی لازم است نیز در این روش در داخل بینی است. به همین دلیل در این روش برش پوستی و بافتی اتفاق نمی افتد. این نوع از جراحی صرفا برای جراحی هایی استفاده می شود که بینی نیاز به تغییرات زیادی نداشته باشد.

 • روش رینوپلاستی باز (جراحی باز بینی)

این روش امروزه متداول تر است و از تکنیک های جدید جراحی بینی به شمار می رود.  در این روش به دلیل آن که برشی بین دو سوراخ بینی زده می شود، جراح به راحتی پوست روی بینی را برداشته و دید کامل کافی به ساختار بینی خواهد داشت. در این نوع از جراحی قرینه سازی به راحتی انجام می شود و همچنین اصلاحات لازم بر روی تیغه بینی، غضروف بینی و استخوان ها با دقت بیشتری انجام می شود.

لازم به ذکر است که انتخاب روش جراحی بینی با توجه به معاینات و بررسی های جراح بینی و مهارت جراح می باشد. مثلا جراحان زیبایی بینی در آمریکا به روش جراحی باز بینی تسلط کافی داشته در صورتی که جراحان بینی در اروپا از روش جراحی بسته بینی بهره می برند.

خانم دکتر عبدالمطلبی با مهارت کافی و کامل قادر است تا جراحی زیبایی بینی را به هر دو روش انجام دهد. می توانید برای مشاهده نمونه کار های جراحی زیبایی بینی دکتر عبدالمطلبی به گالری مراجعه نمایید.

انجام جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی، جراحی بینی درمردان، جراحی انحراف بینی و جراحی بینی طبیعی نیازمند استفاده از هر دو روش جراحی بینی است.

بیشتر نتیجه جراحی بینی، در انتخاب بهترین جراح بینی نهفته است، زیرا با انجام جراحی بینی خوب، نتیجه ی خوبی نیز به همراه خواهد بود.

برخی از نمونه کار های دکتر عبدالمطلبی

سایر خدمات دکتر عبدالمطلبی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی

ترمیم بینی و . . .

راه های ارتباطی دکتر عبدالمطلبی جراح بینی کرج

تلگرام دکتر عبدالمطلبی : drabdolmotalebi

اینستاگرام دکتر عبدالمطلبی : drabdolmotalebi

شماره تماس: 32227740 – 32219600 – 026

درباره نویسنده

پاسخ

پنج × 3 =