جراحی بینی زنان
27 آوریل

جراحی بینی زنان

جراحی بینی زنان

جراحی بینی زنان ،امروزه به عنوان یکی از رایج ترین و شایع ترین جراحی های زیبایی شناخته شده است .

جراحی بینی موفق فرآیندی است که برای بهبود ظاهر کلی صورت انجام می شود و همچنین یک نتیجه ی قابل پیش بینی برای بیمار ایجاد می کند .به همین علت عمل جراحی بینی درمردان کمی متفاوت تر از جراحی بینی در زنان است.

جراحی بینی تاثیر به سزایی بر چهره فرد می گذارد و می تواند بسیاری از عارضه ها در بینی را برطرف کند.

جراحی بینی علاوه بر ایجاد تناسب در خود بینی ،این تناسب را بین تمام اجزای صورت ایجاد می کند و عدم بی توجهی به این تناسب موجب عدم دسترسی به نتیجه رضایت بخش خواهد شد.

جراحی-بینی-زنان

تفاوت جراحی بینی زنان و مردان

  • به طور کلی بینی زنان مشخص تر و ظریف تر از بینی مردان است وزنان  ترجیح می دهند که قوس نوک بینی داشته باشند اما مردان در جراحی بینی بیشتر تمایل به برجسته بودن ،پل بینی بلندتر و عرض وسط بینی پهن تر دارند .به دلیل تفاوت در منقبض شدن پوست بینی مردان و زنان فرآیند کلی تغییر شکل تغییر می یابد.
  • بین زنان و مردان دیدگاه های مختلفی از بینی ایده آل وجود دارد.بیشتر مردان خواهان یک بینی برجسته و مستحکم می باشند درحالی که زنان تمایل به داشتن بینی ظریف که معمولا نوک آن به سمت بالا چرخانده شود دارند .برخی از زنان که قد و قامت کوتاه تری دارند می توانند 5 الی 10 درجه چرخش بیشتری در نوک بینی خود داشته باشند.

در نتیجه برای جراحی بینی زنان باید به این نکته توجه کنیم که  هر چقدر بینی کوچک تر و قوس بیشتر داشته باشد دلیل بر زیبایی نیست و مرزی بین آن چیزی که زیباست و آن چیزی که افراطی است وجود دارد .بهتر است افراد برای داشتن یک جراحی بینی موفق قبل از جراحی در جلسات مشاوره شرکت کنند و اهداف خود را از جراحی بینی  برای جراح  به طور واضح بیان کنند.

سایر خدمات دکتر عبدالمطلبی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی

ترمیم بینی و . . .

راه های ارتباطی دکتر عبدالمطلبی جراح بینی کرج

تلگرام دکتر عبدالمطلبی : drabdolmotalebi

اینستاگرام دکتر عبدالمطلبی : drabdolmotalebi

شماره تماس: 02632219600 – 02633222

درباره نویسنده

پاسخ

15 + 1 =