بهترین جراح زیبایی گوش در کرج
22 سپتامبر

بهترین جراح زیبایی گوش در کرج

بهترین جراح زیبایی گوش در کرج

از جمله سوالاتی که اکثر افراد در این خصوص دارند عبارتست از :

بهترین جراح زیبایی گوش چه ویژگی های دارد ؟ بهترین دکتر گوش، حلق و بینی در کرج کیست ؟ آیا می دانید بهترین جراح گوش چه کسی است ؟ در ادامه مطلب به طور جامع در این مورد بحث خواهیم داشت .

بهترین جراح گوش باید تجربه لازم و کافی را در زمینه زیبایی و درمانی داشته باشد و با نوع تکنیک به کار رفته در جراحی از بروز عوارض جدی پیشگیری نمایید .

دکتر فرشته عبدالمطلبی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و سر و گردن، فارغ التحصیل پزشک عمومی از دانشگاه ایران در سال 1383 و فارغ التحصیل تخصص گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه تهران در سال 1389 می باشد و همچنین عضو هیئت مدیره انجمن گوش، حلق و بینی ایران می باشد .

بهترین جراح زیبایی گوش در کرج

بهترین جراح زیبایی گوش در کرج

جراحی زیبایی گوش

یکی دیگر از جراحی های متداول زیبایی جراحی زیبایی گوش و یا اتوپلاستی می باشد . بهترین زمان جراحی برای کودکان قبل از ورود به مدرسه حدود پنج تا شش سال می باشد . در خیلی از موارد جراحی انجام نمی شود و در سنین بالاتر به درخواست خود فرد صورت می گیرد . این جراحی به صورت بی حسی موضعی می باشد . زاویه نرمال بین سر و گوش به طور متوسط بین بیست و پنج تا سی و پنج درجه می باشد در این صورت نرمال است و نیاز به جراحی ندارد . در صورتی که این زاویه بیش از 40 درجه باشد نیاز به جراحی زیبایی دارد .

کاربرد جراحی زیبایی گوش

کاربرد اصلی این جراحی برای کودکانی است که در هنگام تولد گوش نداشته اند و یا گوش های غیر طبیعی دارند . البته خیلی کاربرد های دیگر هم دارد در مواقعی که ضرباتی به گوش وارد می شود و یا اگر گوش پاره شود می توانید از این جراحی برای برطرف کردن نواقص استفاده نمایید . علاوه بر این برای افرادی که گوش های با ظاهر آینه ای و بزرگ دارند هم کاربرد دارد .

دکتر فرشته عبدالمطلبی بهترین جراح بینی در کرج با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی این عارضه می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 32219600-02632227740 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

نحوه جراحی زیبایی گوش

بعد از رعایت اقدامات پیش از جراحی زیبایی گوش می توانیم تحت جراحی زیبایی قرار بگیریم . ابتدا تزریق بی حسی در زیر گوش و پشت گوش انجام می شود . سپس برش مخصوص در پشت گوش داده می شود که بعد از بهبود معمولا به سختی دیده می شود و این جراحی با بی حسی موضعی انجام می شود و درد خاصی ندارد . قسمت اضافی پوست برداشته می شود سپس بافت پوستی و زیر جلدی از روی غضروف جدا می شود . در قسمت های ممکن است نیاز به دستگاه کوتر داشته باشد و این روند برای کنترل خونریزی می باشد . با نخ های مخصوص غضروف شکل دلخواه و استاندارد خود را می گیرد و جنس نخ ها نایلون است و در داخل گوش تا به آخر عمر باقی می ماند و مشکلی برای فرد به وجود نمی آورد . معمولا سه تا چهار عدد بخیه لازم است تا گوش شکل استاندارد خود را پیدا کند و فرم دهی در قسمت های بالا و پایین گوش صورت می گیرد . در برخی موارد ممکن است غضروف نیاز به برش داشته باشد و در آخر محل برش منظم بخیه زده و پانسمان می شود .

هزینه جراحی زیبایی گوش

هزینه عمل زیبایی گوش همانند دیگر جراحی ها طبق تعرفه نظام پزشکی کشور تعیین شده و هزینه ها براساس آن اعمال می شود به علاوه هزینه های بیهوشی و کلینیک نیز می باشد . لذا برای کسب اطلاع از هزینه جراحی زیبایی گوش به جراح و متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح بینی در کرج مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

سوالات متداول جراحی زیبایی گوش

تکنیک های جراحی گوش های برجسته

مراقبت های بعد از جراحی گوش

تکنیک های جراحی زیبایی گوش

درباره نویسنده

پاسخ

3 × یک =